آموزش و مهارتکردستانکردستان- سردبیر

توسعه مسیر ترددی مرز از اولویت‌های دولت سیزدهم است

ایسنا/کردستان سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان گفت: توسعه مسیر ترددی مرزی از اولویت کاری دولت سیزدهم است.

فرزاد حسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور تسریع در امر ترانزیتی و رفاه حال مسافران و با اجازه شورای ساماندهی مرز که به کردستان داده شده است بەزودی شاهد جدای مسیر تردد مسافران از بحث ترانزیتی خواهیم بود.
حسنی افزود: به منظور تسریع در امر مذکور از طریق جاده موجود در ضلع شمالی خارج از پایانه مرزی باشماق که ایجاد ارتباط با محوطه سالن مسافربری پایانه باشماق نسبت به آماده سازی و آسفالت مسیر به مساحت ۲۲۵۰ متر مربع و بهسازی مسیر درب خروجی پایانه مرزی اقدام شده است.
وی ادامه داد: هم اکنون بحث تعریض و ایمن سازی به طول ۴ کیلومتر در دست اجراء است کە شایان ذکر است که عرض تمام شده شامل سه خط عبور و دو شانه آسفالتی استاندارد در دو طرف جاده است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده کردستان تصریح کرد: چهار کیلومتر مذکور یکی از نقاط حادثه خیز مرز باشماق است که از طرف کمیسیون ایمنی راه‌های کشور رفع مشکل تصادفات در این نقطه از اولویت کاری اداره کل راهداری کردستان است.
حسنی در پایان بیان داشت که خدمت جهادی و اعتقاد به خدمت مردم از اولویت‌های مدیران دولت سیزدهم است و امیدواریم که این روحیه عامل توسعه کردستان گردد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا