آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتپارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیرشرکت های خلاقشرکتهای دانش بنیانکسب و کارهای نوپالرستانلرستان- سردبیرمراکز رشدمراکز نوآوری و شتابدهی(منش)نوآوری و کارآفرینی

اعتبارات به سمت فعالیت‌های پژوهشی و فناوری لرستان جذب شود

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان گفت: منابع خارج از استان به سمت فعالیت‌های پژوهشی و فناوری لرستان جذب شود.

به گزارش بازار کار لرستان،فرهاد نامداری در جلسه نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با پارک علم و فناوری لرستان، اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی لرستان و فعالان اقتصادی استان که در محل اتاق بازرگانی برگزار شد، اظهار کرد: صندوق پژوهش و فناوری در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به صورت قانونی آغاز کرده و پارک علم و فناوری لرستان با ۳۴درصد سهام، عمده‌ترین سهام‌دار این صندوق است.

وی بیان کرد: این پارک مکاتبات و پیگیری زیادی برای استقرار کارگزار بومی دانش‌بنیان در استان انجام داده و در صورت همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مشکل کارگزاری بومی حل می‌شود و ظرف چندماه آینده روند بررسی تقاضای دانش‌بنیان در استان تسریع خواهد شد.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان اضافه کرد: با توجه به ظرفیت علمی و فناوری موجود در استان، پارک علم و فناوری لرستان آمادگی لازم برای ارتباط با صنایع استان در این خصوص را دارد.

نامداری عنوان کرد: با استفاده از ظرفیت‌هایی که در قوانین بالادستی دیده شده است، همکاری نمایندگان صندوق نوآوری و فناوری کشور و پای کار آمدن فعالان اقتصادی استان؛ امیدواریم تغییرات مثبتی را در توسعه فناوری در واحدهای تولیدی و صنایع لرستان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: امید می‌رود با سرمایه‌گذاری صنایع استان در صندوق پژوهش و فناوری لرستان، منابع خارج از استان به سمت فعالیت‌های پژوهشی و فناوری لرستان جذب شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا