آموزش و مهارتفارس- سردبیر

تسهیل مشکلات ۱۳۰ واحد تولیدی و صنعتی

در شهرک صنعتی شیراز برگزار شد؛

میز خدمت و ارتباط “چهره به چهره” با صنعتگران و تولید کنندگان در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برپا شد.

به گزارش بازارکار فارس به نقل از ایلنا، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: میز خدمت فرصتی مهم در راستای پاسخگویی سریع و بی واسطه با مدیران و تسهیل امور صنعتگران و تولید کنندگان است.

حمید رضا ایزدی در خصوص تشکیل میز خدمت و دیدار چهره به چهره تولید کنندگان با مسولین استان افزود: جهت بهبود ، توسعه و تسهیل فضای کسب و کار، میز خدمت به ریاست استاندار فارس و با حضور روسای دستگاههای اجرایی ذی ربط برپا شد که تعداد ۱۳۲ واحد صنعتی موانع تولیدات حوزه کاری خود را مطرح و مدیران دستگاههای مختلف جهت رفع مشکلات موجود راهکارها را بررسی و اقدامات و تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

وی با اشاره به اینکه میز خدمت درزمینه رفع برخی از مشکلات زیرساختی واحدهای تولیدی از جمله زمین، آب، برق، گاز ، مخابرات ، مسایل بیمه ، بانک ، تسهیلات بانکی، تامین اجتماعی و ….تشکیل شد، اضافه کرد: هدف از تشکیل و برپایی میز خدمت در شهرک ها و نواحی صنعتی را دیدار حضوری با مسولین و با هدف تسهیل دسترسی و خدمت آسان و صرفه جویی در وقت و هزینه کارآفرینان و سرمایه گذاران و هموارشدن مسیر فعالیت تولید کنندگان برای رفع مشکلات در مسیر تولید است.

وی پیگیری و تداوم میز خدمت و پاسخگویی به فعالان اقتصادی را در راستای خدمت رسانی به صنعتگران و تولید کنندگان و ایجاد یک فضای تعامل، هم فکری و همدلی بخش خصوصی با دولت در زمینه افزایش شاخص های اقتصادی ، بهبود بهره وری از صنایع ، گسترش تولیدات بومی و کیفی ، افزایش اشتغال پایدار و توسعه صادرات ذکر کرد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با تاکید بر لزوم تلاش و برنامه ریزی مدون (کوتاه مدت و بلند مدت ) برای توسعه فعالیتهای اقتصادی تولیدی، صنعتی و تجاری، اظهار کرد: به صورت هفتگی با تشکیل کارگروه تسهیل و برگزاری نشست های چهره به چهره و برپایی جلسات هم‌اندیشی با مجموعه های تولیدی، مجدانه به دنبال رفع موانع ، بهبود و تقویت تولید و تسهیل امر سرمایه گذاری هستیم.

ایزدی در پایان با اشاره به کارآفرینی، خلاقیت ، نوآوری ،آموزش و تربیت نیروی کار ماهر در شهرکهای صنعتی تصریح کرد : با تکمیل زیر ساختها و امکانات زیر بنایی در شهرکها و نواحی صنعتی و راه اندازی واحد های صنعتی ، شاهد رشد اشتغال و توسعه صنعتی بیش از پیش خواهیم بود .

این میز خدمت ساعت ۱۶ تا ۲۰ در محل مرکز خدمات کسب و کار ( شهرک فناوری ) شهرک صنعتی بزرگ شیراز برپا شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا