آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتپارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیرکارخانه های نوآوریلرستانلرستان- سردبیرمراکز رشدمراکز نوآوری و شتابدهی(منش)نوآوری و کارآفرینی

سهم لرستان از صندوق نوآوری و شکوفایی در سه سال اخیر کمتر از ۲۰ میلیارد تومان بوده است

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان گفت: سهم استان از صندوق نوآوری و شکوفایی در سه سال اخیر کمتر از ۲۰ میلیارد تومان بوده است.

فرهاد نامداری در گفت‌وگو با خبرنگار بازار کار لرستان با اشاره به وضعیت کلی استان در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور موجود در استان جوابگوی ظرفیت و توان علمی و فنی لرستان نیست و نیازمند یک جهش در این حوزه هستیم.

وی اضافه کرد: لازمه این جهش، سرمایه انسانی، فرهنگ‌سازی، همیاری مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعتبارات مالی مناسب است.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان افزود: انتظار می‌رود صندوق نوآوری و شکوفایی در زمینه تخصیص اعتبارات از محل تبصره ۱۶ میزان قابل توجهی را به لرستان اختصاص دهد تا در سال جاری بتوانیم یک جهش در تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان استان داشته باشیم.

نامداری عنوان کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی در سه سال اخیر بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان انواع خدمات را به شرکت‌های دانش بنیان کشور ارائه داده که با توجه به تعداد پایین شرکت‌‌های دانش بنیان، سهم لرستان کمتر از ۲۰ میلیارد تومان بوده است.

وی بیان کرد: دکتر ذوالفقاری قول مساعد دادند که صندوق نوآوری و شکوفایی کشور حداکثر حمایت‌های لازم از شرکت‌های دانش‌بنیان لرستان را بدون محدودیت خواهد کرد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا