فارس- سردبیر

آستانه تاب آوری اقدامات پژوهشی افزایش یابد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس تاکید کرد که در فعالیت‌های پژوهشی باید آستانه تاب آوری در زمینه آزمون و خطا را افزایش داد.

به گزارش بازار کار فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در نشست هماهنگی راه‌اندازی دفتر پارک علم و فناوری صنعت نفت و گاز که با حضور معاون امور مهندسی ، پژوهشی و فناوری وزارت نفت برگزار شد ، بیان کرد: فارس در زمینه ذخایر نفت و به ویژه گاز در زمره استان‌های پیشرو کشور است.

او با اشاره به این موضوع که جوانان فارس در دانشگاه‌ها شیفته‌های تحقیقات پژوهشی هستند ، اظهار کرد: این ظرفیت بالقوه با سرمایه گذاری صنایع می‌تواند ساماندهی شده و برکات بیشماری را برای استان و کشور به همراه داشته باشد.

معاون استاندار فارس ادامه داد: فارس دارای توانمندی‌ های چشمگیری در حوزه انرژی و دانشگاهی است که با هم افزایی این دو رکن مهم در قالب پارک‌های علم و فناوری می‌توان شاخصه‌های رشد و پیشرفت استان را شتاب بخشید.

رضایی کوچی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه در کارهای پژوهشی باید آستانه تاب آوری در زمینه آزمون و خطا را افزایش داد ، عنوان کرد: در حوزه نفت و گاز نیازمند فعالیت‌های جمعی و سیستماتیک هستیم و با توسل به دانش اهل فن در رشته‌های مختلف به موفقیت دست می‌یابیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا