دسته‌بندی نشدهگلستانگلستان- سردبیر

طراحی و تکمیل زیست بوم اشتغال در گلستان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان از طراحی و تکمیل زیست بوم اشتغال استان گلستان برای رفع معضل بیکاری خبر داد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری گلستان خبر داد
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان از طراحی و تکمیل زیست بوم اشتغال استان گلستان برای رفع معضل بیکاری خبر داد.
سید محمد دهنوی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان اظهار کرد: در جمهوری اسلامی مسئولیت امانت است و امیدوارم مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه گلستان بتوانند حوزه اشتغال را مدیریت و راهبری دقیق و تخصصی سپری کنند، یکی از موضوعات مهم ما در حوزه اشتغال استان گلستان طراحی و تکمیل زیست بوم این حوزه است لذا از همه مدیران درخواست می کنم همه برای شکل گیری، طراحی و اجرا و راهبری و ایجاد اشتغال این زیست بوم مشارکت داشته باشند.
وی با بیان اینکه منشأ بسیاری از آسیب های اجتماعی بیکاری و نبود اشتغال است، افزود: با ایجاد یک شغل، یک خانواده را از آسیب نجات خواهیم داد لذا از امروز بار مسئولیت مدیرکل جدید تعاون گلستان سنگین است و همه دغدغه مدیران باید رفع مشکلات مربوط به حوزه اشتغال باشد، گرچه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان مجری اصلی اشتغال است اما تکلیف دستگاه های اجرایی مختلف در موضوع اشتغال نیز باید روشن شود و برای اشتغالزایی از آنها تعهد بگیریم، اگر بنا بود مشکل اقتصادی با تسهیلات حل می شد به طور قطع امروز نباید در منطقه مشکل بیکاری وجود داشت لذا باید نگاه خود را تغییر دهیم.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان جایگاه مردم را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: مدیران باید به معنای واقعی کلمه خادم و در خدمت به مردم باشند، اگر به دنبال ارزیابی عدالت اجتماعی در جامعه هستیم باید سطح رضایت مردم را مورد ارزیابی قرار دهیم، اگر اعتقاد ما حرکت به سمت مردم است باید اثرگذاری مردم را مشخص کنیم لذا در این مسیر توجه به تعاونی ها باید در دستور کار قرار گیرد.
دهنوی با تأکید بر اینکه مسئله مبارزه با فساد، پیشرفت عدالت محور و اشتغال مورد تأکید دولت است، خاطرنشان کرد: 47 درصد جمعیت استان گلستان را روستائیان تشکیل می دهند که باید به ایجاد اشتغال خرد توجه بیشتری شود، نباید از واگذاری امور به مردم هراس داشته باشیم و همه باید تلاش کنیم تا روح جمعی همکاری و برادری در سازمان‌ها احیاء شود.
گفتنی است؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد از زحمات «سعید مازندرانی»، مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان قدردانی شد و «حسین خواجه مظفری» به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان معارفه شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا