آگهی استخدامآموزش و مهارتاجتماعیاخبار استخدامپیشنهاد سردبیرشرکتهای دانش بنیاننوآوری و کارآفرینییزدیزد- سردبیر

بهره برداری از کارخانه نوآوری در ۲۵ مرداد و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

استاندار یزد نوید بهره برداری از کارخانه نوآوری یزد در روز ۲۵ مردادماه جاری و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان و نیز، برنامه ریزی برای سامان اقدامات لازم برای آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه را داد.

دکتر مهران فاطمی در حاشیه نشست هماهنگی بهره برداری از فاز اول کارخانه نوآوری یزد با تاکید بر اینکه افتتاح واقعی یک پروژه صرفا به معنی افتتاح ساختمان آن نیست، گفت: با وجود قابلیت افتتاح فاز اول کارخانه نوآوری یزد از مدت ها قبل، اما رویکرد ما افتتاح واقعی پروژه پس از اتمام کلیه مراحل و تامین نیازهای آن و در نهایت استقرار تیم ها و شرکت های دانش بنیان در کارخانه نوآوری؛ به محض افتتاح بود.
وی کارخانه نوآوری یزد را یکی از پروژه های آغاز شده در دولت دوازدهم و به پایان رسیده در دولت سیزدهم عنوان و خاطرنشان کرد: این کارخانه که محصول کار جمهوری اسلامی ایران است باید تبدیل به محل جوشش علم و فناوری شده و شاهد حضور نیروی انسانی فعال و انجام فعالیت های گسترده، معنادار و تاثیرگذار در آن باشیم.
دکتر فاطمی در ادامه نوید بهره برداری از فاز نخست کارخانه نوآوری یزد در روز ۲۵ مردادماه جاری و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان و نیز برنامه ریزی برای سامان اقدامات لازم برای آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه را داد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا