آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتپارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیرمراکز رشدمراکز نوآوری و شتابدهی(منش)نوآوری و کارآفرینی

مرکز رشد جهاددانشگاهی لرستان موفق عمل کرده است

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: مرکز رشد جهاددانشگاهی استان موفق عمل کرده است.

به گزارش بازار کار لرستان، محمدرضا جعفری در حاشیه چهل و دومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان که در سالن جلسات این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: بنابر دعوت جهاد دانشگاهی استان عضو فناوری مرکز رشد این نهاد شدم.

وی با بیان اینکه در این جلسه طرح‌های خوبی مطرح و درخواست بررسی و استقرار و خروج واحدهای فناور انجام و مواردی از مرحله پیش‌رو به مرحله رشد ارتقا داشتند، افزود: خوشبختانه با طرح موضوعات هیچ شرکت ناموفقی در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان وجود نداشت و مواردی با اعلام خروج از مرکز رشد جهاد دانشگاهی به تعهد خود عمل کرده بودند و شرایط دانش‌بنیان شدن را داشتند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: دراین جلسه تعدادی ایده خوب و نو مطرح شد.

جعفری اضافه کرد: ایده‌های دیگری نیز مطرح شد که برای بهبود وضعیت جای کار داشتند تا به مرحله پیش‌رشد و رشد و تجاری‌سازی برسند.

وی بیان کرد: مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان موفق عمل کرده است.

گفتنی است، در این جلسه ۹ طرح و ایده فناورانه در زمینه‌های برق و الکترونیک، فناوری اطلاعات،کشاورزی، فرهنگی و هنری مورد ارزیابی و پذیرش قرار گرفت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا