دسته‌بندی نشدهمازندرانمازندران- سردبیر

گلوگاه به قطب گردشگری مازندران تبدیل شود

 استاندار مازندران با اشاره به اینکه گلوگاه مقصد و مسیر گردشگری است، گفت: باید شهرستان به قطب گردشگری استان تبدیل شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه گلوگاه مقصد و مسیر گردشگری است، گفت: باید شهرستان به قطب گردشگری استان تبدیل شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود حسینی پور باشد و با جسارت به مسائل و مباحث ورود پیدا کند.
وی یکی از ویژگی‌های گلوگاه را مسیر و مقصد گردشگری خواند و افزود: در زمینه کشاورزی گلوگاه از بهترین خاک برخوردار است و بالای ۶۰ درصد مردم شهرستان از طریق کشاورزی و دامپروری ارتزاق می‌کنند و باید کشاورزی منطقه صنعتی شود.
وی خواهان ایجاد مراکز و مجتمع‌های بزرگ دامپروری در شهرستان گلوگاه شد و افزود: نباید منتظر آن بنشینیم که دیگران برای ما کار کنند و اراده جوانان را در شهرستان تقویت و فعال کنیم.
استاندار مازندران تصریح کرد: در حوزه انتصاب با شناخت دقیق به جوانی که دارای فکر نو و ناب است، رسیدیم تا جوانان منطقه را به حرکت درآورد زیرا هرجایی جوانان کاری را دست گرفتند، موفق بودند.
حسینی پور با اظهار اینکه جوانان پای اقتدار و امنیت کشور هستند، افزود: این جوانان در دهه ۶۰ با دست خالی و فکر قوی توانستند دشمن را زمینگیر کنند و باید تفکر شهید سلیمانی را در حوزه اقتصاد حاکم کنیم.
استاندار مازندران یادآور شد: سیاست ما در دولت مردمی این است که جوانان به عرصه‌های مختلف ورود پیدا کنند و طی سه ماه اخیر، جوانان کارهای بزرگی را در استان انجام و نشان دادند مسیر و توسعه حرکتی ما در استان می‌تواند سریع و باسرعت زیاد محقق و دنبال شود.
در این مراسم مهدی داودی به عنوان سرپرست فرمانداری گلوگاه معرفی و از تلاش‌های کلبادی نژاد فرماندار سابق تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا