آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتاجتماعیپیشنهاد سردبیرفرهنگی و اجتماعینوآوری و کارآفرینینواحی و شهرک های صنعتییزدیزد- سردبیر

صنایع کوچک نقطه تلاقی «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی» هستند

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد به مناسبت بیست و یکم مرداد ماه، روز حمایت از صنایع کوچک، در پیامی این روز را به صنعتگران و فعالان اقتصادی استان یزد تبریک گفت.

به گزارش بازار کار محمد دهقان ببان کرد، حمایت از صنایع کوچک به عنوان یکی از محورهای اصلی توسعه صنعتی، اقتصاد کشور را به سمت اقتصادی مولد و پویا سوق می‌دهد که ثمره آن در ایجاد اشتغال پایدار، کارآفرینی و تکیه بر دانش بومی نمود و ظهور پیدا می کند و در نهایت سربلندی و سرافرازی کشور را به همراه دارد.

بدون شک در سالی که مزین به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» گردیده است، توجه و حمایت از صنایع کوچک و متوسط می‌تواند نقطه تلاقی این سه موضوع مهم و حیاتی در شاهراه اقتصاد کشور باشد و خوشبختانه در سال‌های اخیر بنا به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکید معظم له به تولید و اشتغال، سعی حاکم بر مسیر توسعه اقتصاد کشور بر محور حمایت از صنایع کوچک و متوسط بوده است.

بیست و یکم مرداد ماه، فرصت مغتنمی است برای یادآوری این موضوع که بیش از گذشته همت و تلاش متولیان عرصه اقتصادی به ویژه دولت محترم باید بر محور حمایت از صنایع کوچک باشد چراکه تاریخ گواه می دهد هر کجا سعی و سخن بر تقویت و توسعه اقتصاد شده، حصول موفقیت ها نتیجه حمایت از این صنایع بوده است.

لذا بر خود لازم میدانم روز حمایت از صنایع کوچک را به همه جهادگران پرتلاش عرصه اقتصادی و صنعت و فعالان عرصه مقدس تولید به ویژه فعالا این عرصه در استان یزد تبریک بگویم و فردایی بهتر و فرزام تر از امروز را برای مسیر رو به روشد توسعه کشور آرزو کنم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا