آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتاجتماعیپیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

لرستان نیازمند ایجاد اشتغال پایدار است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: استان نیازمند ایجاد اشتغال پایدار است.

به گزارش بازار کار لرستان، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه ما در مقطعی هستیم که فرصت آزمایش و خطا نداریم و استان در وضعیتی است که نیازمند اشتغال پایدار است، افزود: مردم چشم انتظار هستند که امسال و سال آینده، جمعیت قابل توجهی از بیکاران در بخش خصوصی و دولتی و… به کار مشغول شوند.

وی با بیان اینکه ظرفیت استان ما هم، ظرفیت مطلوبی است چرا که داشته‌های ما از نداشته‌های ما بیشتر است، عنوان کرد: به لحاظ مادی و نیروی انسانی در استان و بیرون از استان، سرمایه‌گذارانی علاقه خود را برای سرمایه‌گذاری در لرستان اعلام کرده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: بستر را فراهم کنیم تا این سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف استان نقش‌آفرینی کنند.

شاهرخی با اشاره به اینکه مهم این است که ما بتوانیم این بسترها را به اقدام و عمل نزدیک کنیم، افزود: این بسترها فراهم شود، حتماً اتفاقات خوب با یاری خداوند در لرستان تحقق خواهد یافت.

وی با تاکید بر اینکه در سال‌های دور نیز مشابه این نشست‌ها و همایش‌ها در لرستان برگزار شده است، بیان کرد: باید کاستی‌های این نشست‌ها را شناسایی کنیم تا دوباره مبتلا به عیب‌ها و مشکلات گذشته نشویم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه صرفه نظر از روزی که همایش برگزار می‌شود، کمیته‌هایی که تشکیل می‌شود و با سرمایه‌گذاران رایزنی می‌کنند خیلی مهم است، تصریح کرد: باید قبل از برگزاری همایش نکات و رایزنی‌های لازم با سرمایه‌گذاران صورت گیرد.

شاهرخی با تاکید اعتماد و اطمینان لازم در این باره ایجاد شود تا محصول و نتیجه نهایی در روز همایش تحقق یابد، گفت: مزیت‌های اقتصادی لرستان و همچنین معافیت‌ها و مشوق‌ها برای سرمایه‌گذاران در این راستا اعلام شوند.

وی گفت: امیدواریم با این اقدامات از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب برسیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه رفع عقب ماندگی‌های لرستان نیازمند تحول همراه با جهش است، گفت: این تحول همراه با جهش است که می‌تواند خیل انبوه بیکاران استان را که آسیب‌های گوناگون اجتماعی را در پی دارد، مشغول به کار کند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا