اجتماعیزنجانزنجان- سردبیر

مدیرعامل صندوق کارآفرینی و اشتغال ایثارگران کشور: مشکل اشتغال ایثارگران باید حل شود

مدیرعامل صندوق کارآفرینی و اشتغال ایثارگران کشور با تاکید بر حل مشغل اشتغال ایثارگران، گفت: برای افراد جویای کار باید زمینه اشتغال فراهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، محمدی در حاشیه سفر به طارم، با بیان اینکه ایثارگران باید تولید ثروت کنند و شغل عزتمندانه داشته باشند، اظهارکرد: یکی از دغدغه‌های مهم، ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار است.

وی تصریح کرد: باید تلاش شود تا دو سال آینده مشکل اشتغال ایثارگران حل شود؛ اگر نارضایتی در بین ایثارگران باشد تاثیر آن در سطح کلان مشاهده خواهد شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی و اشتغال ایثارگران کشور ادامه داد: در استان زنجان اگر تلاش مضاعف داشته باشیم، می‌توانیم اشتغال فرزندان ایثارگر را که مطالبه به حق جامعه ایثارگران هست، رقم بزنیم.

محمدی گفت: با توجه به منابع موجود باید افراد جویای کار شناسایی و اولویت‌بندی شوند؛ تسهیلات اشتغال‌زایی نیز باید با همکاری نهاد‌های دولتی پرداخت شود و نظارت دقیق نیز در خصوص اجرای طرح‌ها مدنظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه طارم دارای بستری مناسب برای اجرای طرح‌ها و ایجاد اشتغال است، افزود: در حوزه سرمایه‌گذاری با توجه به ظرفیت‌های قانونی و با استفاده از اعتبارات ملی، باید اقداماتی در این منطقه در راستای ایجاد اشتغال صورت گیرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا