آموزش و پرورشآموزش و مهارتاجتماعیاخبار استخدامتهران- سردبیردسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقمراکز رشد

عضو هیات مدیره کانون کارآفرینی استان تهران: اجرای طرح محتوای آموزشی دانش آموزان را به سمت نوآوری و کارآفرینی سوق می دهد

عضو هیات مدیره کانون کارآفرینی استان تهران گفت: طرح محتوای آموزشی با برانگیختن حس کنجکاوی و جستجوی پاسخ برای به دست آوردن آموزش ها می‌تواند فرد را به سوی نوآوری و کارآفرینی ببرد و سبب شکوفایی در فعالیت‌های تحقیقاتی و اشتغال نوآورانه شود.

 به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا، حسین ریاضی اصفهانی با اشاره به روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی افزود: حمایت از توسعه کمی و کیفی تشکل های مردمی و ایجاد فرصت های بهتر برای فعالیت های آنان در فرایند توسعه کشور، از اهداف و برنامه های کانون است.
وی با بیان اینکه تشکل‌های صنفی با پیگیری و تلاش در رفع مشکلات مشترک به تقویت بخش خصوصی کمک می کند یادآورشد: مجامع عمومی همچون کانون کارآفرینی استان تهران با بهره‌گیری از حضور کارشناسان و کارآفرینان و شرکت‌هایی از صنوف مختلف با انتقال تجربیات خود می‌توانند به رفع مشکلات کمک می کنند و در رشد فعالیت های اقتصادی نوآورانه و کارآفرینی اثربخش باشند.
ریاضی اصفهانی اظهار داشت: آموزش ها با محتوای کلیشه ای نمی‌تواند به پرورش استعدادها در بروز نوآوری کمکی کند.
این کارآفرین اظهار داشت: با اشاره به نقش کارآفرینی و نوآوری در آموزش و پرورش گفت: در نظام آموزشی نحوه و چگونگی ارائه آموزش‌ها باید تدوین شود.
وی با اشاره به تنگناها، نیازها، کمبودها، رقابت و ارتباطات گروهی در حوزه کارآفرینی خاطرنشان کرد: این چالش ها می تواند سبب کارآفرینی شود و با بومی سازی تولید محصولات و خدمات به رفع تنگناها و نیازهای جامعه یاری رساند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا