پیشنهاد سردبیرمازندرانمازندران- سردبیر

باز شدن چتر‌های ویژه حمایتی برای واحد‌های صنعتی دانش بنیان

به شرط حمایت و رفع موانع ، واحدهای دانش بنیان می‌توانند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال داشته باشند.

به گزارش خبرنگاربازارکار ؛ حمایت از واحد‌های تولیدی به ویژه واحد‌های دانش بنیان که ظرفیت‌های بالایی برای توسعه دارند، به شرط حمایت و رفع موانع می‌تواند نقش بسزایی در توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال داشته باشد.
مجموعه صنعتی دابوصنعت به مساحت ۱۲ هکتار در شهرک صنعتی تشبندان محمودآباد مجموعه‌ای دانش بنیان است که در سه دهه اخیر فقط با ساخت بویلر‌های خانگی و صنعتی در ظرفیت بالا و با راندمان ۹۲ تا ۹۸ درصد مشغول فعالیت است.
رحمانی مدیرکارخانه مجموعه صنعتی دابوصنعت گفت: هم اکنون ۵۰۰ دستگاه مخازن نفت، گاز و پترو شیمی در این واحد صنعتی دانش بنیان در حال ساخت است.
او افزود: بهره گیری از ظرفیت شرکت دانش بنیان مستقر در این مجموعه سبب شد تا جذب نیرو در این مجموعه سیر صعودی داشته باشد و هم اکنون ۵۰۰ نفر در خط تولید مشغول کار هستند.
رحمانی ادامه داد: محصولات این واحد صنعتی به کشور‌های قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، عراق و افغانستان صادر می‌شود.
مدیرکارخانه مجموعه صنعتی دابوصنعت گفت: در دو سال اخیر سالن‌های تولید این کارخانه تجهیز شده است، اما به دلیل نداشتن برق خط تولید راه اندازی نشده است.
امینی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران نیز گفت: برای تامین برق واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان در سفر رییس جمهور به استان مصوب شد پنج پست برق راه اندازی شود و که هم اکنون در حال انجام است .

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا