کردستانکردستان- سردبیر

۶ هزار میلیارد تومان عاید گندمکاران کردستانی می‌شود

ایسنا/کردستان رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: امسال تاکنون ۶ هزار میلیارد تومان عاید گندمکاران استان شده است.

پیمان اسکندری در دومین جلسه شورای هماهنگی سازمان با تاکید بر تاثیر بخش کشاورزی در معیشت مردم اظهار کرد: امسال ۶ هزار میلیارد تومان فقط از تولید گندم به کشاورزان استان پرداخت می‌شود که به نوعی بخش بزرگی از اقتصاد استان تحت تاثیر میزان تولیدات بخش کشاورزی است.

رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان خاطر نشان کرد: بیشترین سهم اشتغال زایی و ۳۰ درصد تولید ناخاص داخلی استان به بخش کشاورزی وابسته است و این مسئله اهمیت بخش کشاورزی و اقدامات توسعه‌ای در این حوزه را بیشتر نمایان می‌کند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پول به حساب گندمکاران استان واریز شده است، تصریح کرد: پیگیری ما برای پرداخت مابقی طلب کشاورزان از دولت ادامه دارد و امیدواریم به زودی کل پول گندم کشاورزان به استان اختصاص یابد.

اسکندری افزود: ارتباط قوی مدیران با بهره برداران بخش، نقدپذیری و پاسخگویی به مراجعین و استقبال شایسته از سرمایه گذاران از مهمترین خواسته‌ها و سیاست‌های بخش کشاورزی استان کردستان است.

رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان با تاکید بر سیاست‌های روشن و شفاف دولت سیزدهم در پاسخ گویی به مردم و آسان کاری در اجرای دستورالعمل‌های اداری اظهار کرد: رفع مسائل اداری و تکریم متقاضیان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، توجه خاص به موانع پیش روی آن‌ها و تلاش برای حل آن‌ها باید در راس امورات مدیران مجموعه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: باید مدیران مجموعه در نهایت صداقت و پاکی و مقتدارانه تصمیمات جهادی برای رفع موانع تولید و توسعه بخش کشاورزی بگیرند و شبانه روزی در راستای خدمت به بهره برداران بخش کشاورزی تلاش کنند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا