ایلامایلام- سردبیردسته‌بندی نشده

پرداخت بیش از 7 میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی در ایلام

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان ایلام گفت: برای مشاغل خانگی بیش از 7 میلیارد و 885 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان ایلام گفت: برای مشاغل خانگی بیش از 7 میلیارد و 885 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.
شریفی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از بهمن ماه سال گذشته تا کنون در استان ایلام حدود ۴ هزار و ۱۸۱ واحد صنفی پروانه کسب دریافت و آغاز به کار کرده‌اند.
وی افزود‌: بیش از ۶ هزار نفر در این واحدها مشغول به فعالیت هستند؛ از مجموع چهار هزار واحد صنفی صادره سال جاری استان، ۶۳۷ واحد صنفی تولیدی، دو هزار و ۶۵۸ واحد صنفی توزیعی و ۴۶۱ واحد نیز به صورت خدمات فنی در استان فعالیت می‌کنند.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان ایلام گفت‌: در مجموع برای بیش از 40 هزار واحد صنفی در کل استان پروانه کسب صادر شده است.
وی با اشاره به برخی اقدامات انجام گرفته در جهت حمایت از کسب و کار مشاغل خانگی افزود: در این مدت به واحدهای صنفی متقاضی تسهیلات بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی پرداخت و 324 مجوز مشاغل خانگی در رشته‌های قالی بافی و خیاطی صدور یا تمدید شده است.
شریفی ادامه داد: در مجموع برای مشاغل خانگی بیش از هفت میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا