آموزش و مهارتاردبیلاردبیل- سردبیرپیشنهاد سردبیرگزارش

اولین نشست طرح «روایت جهاد، رقابت خدمت» بر گزار شد

اولین جلسه از سلسله نشست های طرح تبیین ((روایت جهاد – رقابت خدمت)) به میزبانی اداره کل امور استان‌‎‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف هم اندیشی، تبادل اطلاعات و تجربیات و بررسی ظرفیت های شورای هماهنگی، برگزار شد.

اولین جلسه از سلسله نشست های طرح تبیین ((روایت جهاد – رقابت خدمت)) به میزبانی اداره کل امور استان‌‎‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف هم اندیشی، تبادل اطلاعات و تجربیات و بررسی فرایندهای جاری مرتبط، خصوصا ظرفیت های شورای هماهنگی، برگزار شد.
مدیر کل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبیین و تشریح طرح «روایت جهاد – رقابت خدمت» گفت : پس از تاکید مقام عالی وزارت بر اهمیت رصد فعالیت‌های شورای هماهنگی، مطالعه اولیه ای از فعالیت استانها انجام و بر مبنای آن سلسله نشست های هم اندیشی برنامه ریزی شد تا با حضور مدیران کل اجرایی نقاط قوت و ضعف فرآیندهای جاری بازبینی شود.
حبیب الله جلیلی عملکرد شورای هماهنگی استان اردبیل را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: در راستای تداوم روند فعلی و خروجی مناسب شورای هماهنگی، برگزاری جلسات با حضور مدیران دستگاه های اجرایی زیرمجموعه الزامی و مورد تاکید است.
وی با تاکید بر توجه و اهمیت بخشیدن به ظرفیت های شورای هماهنگی مدیران در استان ها گفت: همفکری و همدلی بین دستگاه های تابعه سبب همسویی و ارائه خدمات بهتر به مردم خواهد شد و از طرفی افزایش تعاملات با ذی نفعان، نخبگان و سایر مراجع و انعکاس دستاوردهای وزارت به آحاد جامعه تاثیرات موثری در روند ارایه خدمات خواهد داشت.
مدیر کل امور استان‌ها افزود: شورای هماهنگی با هدف ایجاد نگرش مشترک، وحدت رویه، تجمیع ظرفیت ها و توانمندی های وزارت در استان ها، برای افزایش توان دولت در امر خدمت رسانی و افزایش توان دستگاه ها در حل و فصل مسائل و مشکلات در سطح استان ها از ده دستگاه تابعه وزارت تشکیل شده که عملیاتی سازی برنامه ها‌ و فعالیت ها در خدمت رسانی به مردم را فراهم می کند.
در ادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و زحمات همکاران در اداره کل امور استان‌ها بر استمرار اقدامات قبلی تاکید و اظهار کرد: در اقدامی نو و ابتکاری و در راستای ارائه خدمات شایسته به جامعه مخاطب، جلسات شورای هماهنگی با مشارکت تمام اعضا در محل شهرستان و در حضور مسئولین و نماینده شهرستان برگزار می شود.
بهروز رحیم زاده به نکات مرتبط با فرایندهای جاری و پیشنهادهای مورد نظر در ارتباط با نحوه ارزیابی ادارات کل پرداخت که مورد استقبال مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع شد.
در پایان این جلسه حبیب الله جلیلی بر لزوم گرایش به تحول و نوآوری در فعالیت های شورا، تدوین و اجرای مصوبات شاخص و تعامل هر چه موثرتر مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت متبوع در استان ها تاکید کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا