بوشهربوشهر- سردبیردسته‌بندی نشده

اشتغال مستقیم ۱۵۰۰ نیروی بومی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

 محمدی‌زاده استاندار بوشهر از اشتغال مستقیم ۱۵۰۰ نیروی بومی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد.

محمدی‌زاده استاندار بوشهر از اشتغال مستقیم ۱۵۰۰ نیروی بومی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد.
احمد محمدی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: اشتغال نیروهای بومی در شرکت‌ها و مجموعه‌های تولیدی و صنعتی استان بوشهر از مهم‌ترین اولویت‌های استان است و در این مسیر تمام ظرفیت خود را به کار می‌گیریم.
وی افزود: پارس جنوبی یک ظرفیت مهم در اشتغال نیروهای بومی استان است و از پتروشیمی‌ها و تمام مجموعه‌های نفت و گاز مستقر در پارس جنوبی انتظار داریم نسبت به جذب نیروهای متخصص بومی استان اهتمام ورزند.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز دارای ظرفیت بالایی برای اشتغال بومی‌هاست که در سال جاری با راه‌اندازی واحدهای نیمه‌راکد، شاهد بهبود وضعیت اشتغال هستیم.
محمدی‌زاده تصریح کرد: اکنون بیش از ۱۵۰۰ نیروی بومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اشتغال دارند و با فعال سازی منطقه آزاد تجاری صنعتی، تعداد شاغلان افزایش خواهد یافت.
وی یادآور شد: به هر میزان که اشتغال پایدار در استان افزایش یابد شاهد بهبود وضعیت معیشتی مردم خواهیم بود و جوانان می‌توانند به سمت موفقیت و پیشرفت حرکت کنند.
محمدی‌زاده بیان کرد: تمام مسیرهای ایجاد اشتغال را تسهیل و هموار می‌کنیم و مدیران باید بدون مانع‌تلاشی نسبت به افزایش اشتغال جوانان بومی اهتمام ورزند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا