پیشنهاد سردبیرگزارشمازندرانمازندران- سردبیر

سرمایه گذاران بزرگ و خارجی در راه مازندران

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران به عنوان هاب تجاری در کشور مطرح است، گفت: سرمایه گذاران بزرگ و خارجی در راه استان هستند.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، سید محمود حسینی پور در نشست سرمایه گذاری اقتصادی استان با بیان اینکه بیشترین سرمایه گذاری ها و بازرگانی در حوزه تجارت خارجی و داخلی توسط فعالان اقتصادی استان انجام می‌شود، افزود: فعالان اقتصادی و تولیدی استان سهم ۱۱.۵ درصدی در سبد غذایی کشور دارند.
وی با اشاره به اینکه در تولید ۱۵ قلم کالا اعم از محصولات کشاورزی و دام و طیور رتبه اول را داریم، به جراحی بزرگ اقتصادی اشاره و اضافه کرد: مازندران نقش محوری در اجرای طرح جراحی بزرگ اقتصادی دارد.
وی ادامه داد: مازندران در روزهای سخت دفاع مقدس و جبهه مقاومت بیشترین شهید را تقدیم کرده است و اکنون نیز در حوزه‌های تولیدی و اقتصادی پای کار ایستاده است.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه طی یکسال اخیر اتفاقات خوبی در استان مازندران رخ داده است، افزود: حمایت از تولید و اقتصاد، می‌تواند مازندران را با توجه به جایگاه آن در کریدور شمال- جنوب به قطب بزرگ اقتصادی کشور تبدیل کند.
حسینی پور با اظهار اینکه مازندران می‌تواند به عنوان هاب تجاری در کشور مطرح باشد، گفت: سرمایه گذاران خارجی و بزرگ در راه استان هستند و زیرساخت‌ها برای سرمایه گذاری مهیا است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا