دسته‌بندی نشدههمدانهمدان- سردبیر

تعهد ایجاد ۲۳ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در سال آینده

استاندار همدان گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، ایجاد ۲۳ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای سال آینده در این استان تعهد شده است.

استاندار همدان گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، ایجاد ۲۳ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای سال آینده در این استان تعهد شده است.
به گزارش بازارکار به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، علیرضا قاسمی فرزاد افزود: برنامه‌های منسجم و دقیقی در حوزه ایجاد فرصت‌های شغلی استان همدان در سال ۱۴۰۱ طراحی شده که برهمین اساس برش‌های شهرستانی و دستگاهی آن نیز تدوین و ابلاغ شده است.
وی تاکید کرد: در سال ۱۴۰۱ با توجه به تمدید برنامه ششم توسعه، یک برنامه مجزا بر اساس رویکرد‌های توسعه محور استان در راستای رونق تولید و توسعه فرصت‌های شغلی پایدار تهیه و تدوین می‌شود.
استاندارهمدان با اشاره به اینکه اساس این برنامه نگاه متناسب به تولید مبتنی بر ظرفیت‌های بومی منطقه و شهرستان است، گفت: استان همدان در حوزه‌های مختلف بهره‌مند از ظرفیت و توانمندی‌های گسترده‌ای است که از آن جمله می‌توان به تولید هنرصنعت مبلمان در ملایر و تویسرکان با شهرتی جهانی اشاره کرد.
علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه بر همین اساس و براساس ظرفیت‌های موجود، برش اشتغال زایی هر شهرستان در استان تهیه می‌شود، گفت: اعتقاد داریم در حوزه اشتغال و کارآفرینی برنامه‌ها باید دانش بنیان باشد و پایه‌های شکل گیری آن نیز براساس مبنای علمی و کارشناسی تقویت شود.
وی با بیان اینکه کاهش زمان صدور مجوز نقش موثری در اشتغال زایی دارد، افزود: با یک اقدام هماهنگ بین بخشی باید در راستای سرعت بخشیدن به روند صدور مجوز و اعطای تسهیلات اقدام کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا