اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقشرکتهای دانش بنیانکسب و کارهای نوپا

صندوق نوآوری و شکوفایی کشور ۱۵۰ نوع خدمت به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه می‌دهد

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با اشاره به محورهای همکاری صندوق با پارک علم و فناوری، گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی کشور ۱۵۰ نوع خدمت به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه می دهد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با اشاره به محورهای همکاری صندوق با پارک علم و فناوری، گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی کشور ۱۵۰ نوع خدمت به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه می دهد.
به گزارش بازارکار، جلسه نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با هدف معرفی خدمات این صندوق صیح امروز در محل پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد. در این جلسه که با حضور معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر ارتباطات با مشتری صندوق، مدیر امور مجلس و ذینفعان، کارشناسان حوزه تسهیلات، نمایندگان صندوق پژوهش و فناوری لرستان و شرکت های فناور و دانش بنیان استان در محل پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد، سیاوش ملکی فر هدف از حضور نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در استان لرستان را تقویت ارتباط صندوق با واحدهای فناور و دانش بنیان استان برشمرد و اظهار داشت: امیدواریم جلسات برنامه ریزی شده زمینه بهره مندی حداکثری فناوران لرستان از خدمات صندوق را فراهم آورد.
وی با تشریح محورهای همکاری صندوق با پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری لرستان و خدمات قابل ارائه از سوی صندوق، افزود: مجموع خدماتی که از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کشور به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه می شود بالغ بر 150 عنوان خدمت در حوزه های مختلف تسهیلات، ضمانت نامه ها، سرمایه گذاری و خدمات توانمندسازی بلاعوض است.
سرپرست پارک علم و فناوری لرستان نیز با تشریح وضعیت کلی استان بویژه در حوزه فناوری و دانش بنیان اظهار داشت: تعداد شرکت های دانش بنیان و فناور موجود در استان کمتر از ظرفیت و توان علمی و فنی لرستان است.
فرهاد نامداری افزود: استان لرستان طی جنگ تحمیلی دلاوری های بسیاری از خود نشان داده و با توجه به شرایط فعلی استان و نیاز مبرم به جهش در حوزه تولید و اشتغال، انتظار داریم صندوق نوآوری و شکوفایی از محل اعتبارات خود و همچنین اعتباراتی که از محل تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 در اختیار صندوق قرار گرفته است سهم مناسبی برای پیشرفت این استان در نظر گیرد.
به گزارش تسنیم، نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی کشور طی دو روز در تاریخ های 23 و 24 مردادماه 1401 در محل پارک علم و فناوری لرستان مشاوره های لازم در خصوص نحوه بهره مندی از خدمات صندوق را به شرکت های فناور و دانش بنیان ارائه خواهند نمود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا