پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

با حکم رئیس کمیته امداد؛ مدیرکل برنامه‌ریزی و پشتیبانی طرح‌های اشتغال و خودکفایی منصوب شد

سیدمرتضی بختیاری در حکمی «یحیی صادقی» را به عنوان مدیرکل برنامه‌ریزی و پشتیبانی طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد منصوب کرد.

یحیی صادقی

سیدمرتضی بختیاری در حکمی «یحیی صادقی» را به عنوان مدیرکل برنامه‌ریزی و پشتیبانی طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد منصوب کرد.

به گزارش بازارکار از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، متن حکم سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد برای انتصاب مدیرکل برنامه‌ریزی و پشتیبانی طرح‌های اشتغال و خودکفایی به شرح زیر است:

با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی و بنا به پیشنهاد معاون محترم اشتغال و خودکفایی، جناب‌عالی را به مدت دو سال به عنوان «مدیرکل برنامه‌ریزی و پشتیبانی طرح‌های اشتغال و خودکفایی» در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌نماید.

براین اساس در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری شده، انتظار می‌رود با توجه به تحولات مورد نظر هیات امناء و با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه، همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت‌المال و با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر(عج) توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فراهم گردد

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا