آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

کلیه دستگاههای شهرستان با آموزش وپرورش تعامل و همکاری داشته باشند و در راستای بهبود کیفیت آموزش و پرورش قدم بردارند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای آموزش و پرورش: کلیه دستگاههای شهرستان با آموزش وپرورش تعامل و همکاری داشته باشند و در راستای بهبود کیفیت آموزش و پرورش قدم بردارند.

به گزارش بازارکار،جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست ولی بستان سرپرست فرمانداری و با حضور اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

💠َسرپرست فرمانداری شهرستان بستک در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین،به اهمیت موضوع آموزش و پرورش در هر جامعه ای اشاره نمود و تأکید کرد:با توجه به پیشینه فرهنگی شهرستان بستک توقع ما این است که مسائل و دغدغه های آموزش و پرورش در اولویت باشند.

💠رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بستک در ادامه از کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست با آموزش و پرورش تعامل و همکاری داشته و در راستای بهبود کیفیت آموزش و پرورش قدم بردارند.

💠دکتر بستان افزود:با توجه به نزدیک بودن فصل بازگشایی مدارس و حضوری بودن آموزش،مدیران آموزش وپرورش بستک و جناح از مدیران مدارس بخواهند تا نسبت به برگزاری جلسه با والدین دانش آموزان و مطرح نمودن موضوعات مهمی چون تزریق واکسیناسیون و حمل و نقل دانش آموزان اقدام نمایند.

💠نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با تأکید بر اینکه نباید از کیفیت آموزش غافل بود یادآورشد: کمیته استعداد یابی در آموزش و پرورش بستک و جناح تشکیل و از ایده های افراد متخصص و ظرفیت شوراها برای کیفیت بخشی به آموزش استفاده شود.

💠سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در پایان از مجموعه آموزش و پرورش،نیروی انتظامی،پلیس راهور،شوراهای شهر و شهرداران و دیگر عوامل و دست اندرکاران برگزاری کنکور سراسری در شهرستان تشکر و قدردانی نمود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا