اقتصادی و بازار سرمایهزنجانزنجان- سردبیر

استاندار زنجان: تبدیل ثروت به شکل کاربردی‌تر در توسعه استان جدی گرفته شود

استاندار زنجان با تاکید بر اهمیت مولد‌سازی و تبدیل داشته‌ها و منابع از وضعیت خود به شکل کاربردی‌تر، گفت: مدیران در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، تبدیل ثروت از حالت موجود به شکل کاربردی‌تر را در جهت توسعه استان، جدی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، محسن افشارچی  با بیان لزوم تغییر  ذهنیت و نگرش  مدیران در روند مواجهه با داشته‌ها و منابع، افزود: هریک از  مدیران نسبت به  منابع متمرکز حوزه خود در مرکز، آگاهی دارند و با تغییر در شیوه جذب این منابع، می‌توانند در افزایش میزان ثروت استان، نقش موثری داشته باشند.

وی تاکید کرد: باید متفاوت فکر کنیم و در حرکت به سمت تفکر و اقدام نو، ریسک‌پذیرتر باشیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه ما باید برای استان ثروت تولید کنیم، گفت: باید از تولیدات ثروت خود استان،  برای توسعه آن هزینه کنیم.

افشارچی گفت: در تولید طرح و  ساخت پروژه‌ها نیز باید حساب و کتاب آن را تمام و کمال و در جهات مختلف داشته باشیم.

استاندار زنجان، با تاکید بر اینکه باید جسارت و ریسک‌پذیری اقدام و عمل در راستای تبدیل  ثروت ها از شکلی به شکل دیگر را داشته باشیم، تصریح کرد: آنچه که مهم است این است  که جرات تبدیل داشته‌ها به احسن را  انجام دهیم.

 افشارچی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که هر میزان انرژی بگذاریم به همان میزان دریافتی خواهیم داشت.

وی به لزوم پیگیری  امور مربوط به تسهیلات طرح‌ها و پروژه‌ها توسط مدیران هم اشاره کرد و  گفت: تنها معرفی به بانک برای اخذ تسهیلات، باعث نمی‌شود که از مدیران رفع تکلیف شود بلکه مدیران باید همپای آن تا انتهای طرح حرکت کنند.

استاندار زنجان افزود: باید از حصول نتیجه مطلوب  اطمینان حاصل کرده و یا از وجود مشکلات احتمالی، مطلع بوده و در رفع آن تلاش کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا