آموزش و مهارت

جهاددانشگاهی در حوزه سلامت در خدمت نیازهای مردم و نظام سلامت است

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: جهاددانشگاهی در حوزه سلامت در خدمت نیازهای مردم و نظام سلامت است.

به گزارش بازار کار لرستان، دکتر محسن اسدبیگی به مناسبت سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان بازدید کرد و با تبریک سالروز تشکیل این نهاد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان مولد انقلاب نقش مهمی در توسعه کشور به صورت جهادی داشته است.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت در خدمت نیازهای مردم و نظام سلامت است، افزود: یکی از مواردی که این نهاد به آن ورود پیدا کرده است مساله درمان ناباروری است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: متاسفانه ناباروری در استان بسیار شایع است و جهاد دانشگاهی لرستان کار  ارزشمند جهادی را با راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری انجام داده است.

اسدبیگی بیان کرد: راه‌اندازی این مرکز، سبب شده از سرگردانی بیماران به کلان‌شهرها جلوگیری شود.

وی بیان کرد: تقویت موضوع درمان ناباروری در استان ضروری است و باید برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان لرستانی از ظرفیت خیرین و بنیاد برکت استفاده کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آمادگی دارد چنانچه بیمارانی نیازمند به کمک دارند در این راستا حمایت کنیم.

گفتنی است، دکتر اسدبیگی به همراه همکاران از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان بازدید کرد و اقدام جهاددانشگاهی لرستان را در این خصوص مورد تحسین قرار داد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا