اقتصادی و بازار سرمایهپارک های علم و فناوریپیشنهاد سردبیرکارخانه های نوآوریکسب و کارهای نوپالرستانلرستان- سردبیر

عقد 32 تفاهم‌نامه مبادله فناوری برای لرستان در رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت: از مجموع 656 نیاز فناورانه مطرح شده در رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط، عقد 32 تفاهمنامه مبادله فناوری و رفع نیاز فناورانه سهم لرستان بوده است.

به گزارش بازار کار لرستان، بختیار رازانی با بیان اینکه رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط، رویداد مواجهه تقاضای فناوری و عرضه‌های متناسب با آن است، بیان کرد: در این رویداد زمینه برگزاری جلسات و نشست‌های رودرو، عقد تفاهم‌نامه و قراردادهای همکاری به منظور رفع نیازهای فناورانه سراسر کشور مهیا می‌شود.

وی افزود: از مجموع 656 نیاز فناورانه مطرح شده در این رویداد، عقد 32 تفاهم‌نامه مبادله فناوری و رفع نیاز فناورانه سهم لرستان از رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط بوده است که 66 تفاهم‌نامه توسط کارگزار فن بازار لرستان و هفت تفاهمنامه توسط فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان لرستانی به منظور رفع نیازهای فناورانه مطرح شده توسط صنعتگران استان‌های قزوین، فارس، گیلان و خراسان رضوی بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان عنوان کرد: در بازار فناوری، فن‌بازار نقش واسطه‌ای برای رساندن اطلاعات فناورانه به عرضه‌کنندگان، متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را دارد و همچنین به ارائه مشاوره در خصوص مراحل انتقال تکنولوژی می‌پردازد.

رازانی اضافه کرد: فن‌بازار منطقه‌ای لرستان با حمایت و تولیت شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، در نقش یک واسطه حرفه‌ای در سطوح مختلف در کنار عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا