آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتاجتماعیپیشنهاد سردبیرفرهنگی و اجتماعیقوانین ومقررات کارلرستانلرستان- سردبیر

برگزاری مجموعه دوره‌های آموزشی توانمندسازی مدیران و کارشناسان کمیته امداد استان در جهاد دانشگاهی لرستان

سرپرست معاونت آموزش و کار آفرینی جهاددانشگاهی لرستان گفت: مجموعه دوره‌های آموزشی توانمندسازی مدیران و کارشناسان کمیته امداد استان در جهاد دانشگاهی لرستان در حال برگزاری است.

سید مسعود نجفی در گفت‌وگو با بازار کار لرستان اظهار کرد: با هدف باز آموزی، بروز کردن اطلاعات، بالا بردن سطح دانش و مهارت شرکت‌کنندگان یک سری دوره‌های آموزشی توانمندسازی  در مرکز آموزش کوتامدت جهاد دانشگاهی لرستان در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: در این راستا۶۹ نفر از مدیران و کارشناسان حوزه اشتغال و کار آفرینی کمیته امداد امام خمینی (ره)لرستان ۱۰ دوره آموزشی مرتبط با حیطه‌کاری خود را به دو صورت حضوری و مجازی در معاونت آموزش و کار آفرینی جهاددانشگاهی آموزش می‌بینند.

سرپرست معاونت آموزش و کار آفرینی جهاددانشگاهی لرستان عنوان کرد: با توجه به حساسیت بسیار بالای مباحث اشتغال و کارآفرینی و ارتباطات و تعامل‌های دو طرفه بین جهاد دانشگاهی استان و کمیته امداد لرستان سعی بر آن شده از اساتید برجسته و تخصصی در دستور کار قرار گیرد.

نجفی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های اعلام شده بازه زمانی آموزش در نظر گرفته شده برای این فرآیند یک ماه و در پایان مرداد ماه سال خاتمه خواهند یافت‌.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا