پیشنهاد سردبیرشرکتهای دانش بنیان

رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد، زمینه‌ساز تولید دانش بنیانی

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام بیش از هشت هزار تیم در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، زمینه ساز تولید دانش بنیانی است.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام بیش از هشت هزار تیم در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، زمینه ساز تولید دانش بنیانی است.

 به گزارش بازارکار، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی با اشاره به برگزاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد ماه سال جاری، گفت: رویداد ملی گام دوم دانشگاه با هدف ایجاد بستری جهت ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش بنیانی و فرصتی برای اشتغال آفرینی دانشجویان دانشگاه در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی شده است.

وی افزود: طی چهار ماه گذشته، بیش از ۵۰۰ برنامه فناورانه در راستای رویداد ملی گام دوم در واحدهای دانشگاهی برگزار شده و حدود ۲۰ هزار دانشجو و عضو هیات علمی از این رویداد استقبال کرده‌اند. از این تعداد، هشت هزار و ۱۶۱ تیم در سامانه رویداد ثبت‌نام شده‌اند که در نهایت سه هزار تیم توسط دبیرخانه رویداد انتخاب شده و برای حضور در رویداد ملی گام دوم معرفی خواهند شد.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: تعداد ثبت نامی‌ها در بخش گروههای پژوهشی و زیرساخت ۳۵۴۶ و در بخش ایده و استارتاپ و شرکت‌های فناور و خلاق ۴۶۱۵ تیم است. برای تمامی تیم‌های ثبت‌نام شده بصورت هماهنگ یک مدل شناسنامه تهیه و در اردیبهشت ماه دوره‌های توانمندسازی برای منتخبین رویداد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر دهقانی فیروزآبادی در پایان تصریح کرد: رویداد ملی گام دوم دانشگاه فرصتی است تا تیم‌های راه یافته به این رویداد، ایده‌های فناروانه و محصولات دانش بنیانی خود را به بزرگترین صنایع کشور، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شتاب دهنده‌های خصوصی و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه جهت جذب تسهیلات و سرمایه‌گذاری عرضه کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا