دسته‌بندی نشدهکردستانکردستان- سردبیر

آینده‌ای روشن در انتظار صنعت گردشگری استان کردستان است

استاندار کردستان گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای در اختیار، آینده‌ای روشن در انتظار صنعت گردشگری کردستان قرار دارد.

استاندار کردستان گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای در اختیار، آینده‌ای روشن در انتظار صنعت گردشگری کردستان قرار دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا در بازدید از سه عمارت شاخص خانه کُرد، موزه سنندج و عمارت خسروآباد به بیان توانمندی‌های کردستان در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پرداخت و اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های کردستان وجود اماکن تاریخی، طبیعت بکر و صنایع دستی است که باید از این ظرفیت به نفع رونق اقتصادی استان استفاده شود.
وی افزود: بی‌گمان گردشگری مهم‌ترین حوزه بخش خدمات است که می‌تواند اشتغال و درآمد قابل توجهی را عاید استان کند.
زارعی‌کوشا یادآوری کرد: با در نظر گرفتن مجموع توانمندی ها کردستان می‌تواند قطب مطرح گردشگری در منطقه و کشور باشد.
استاندار کردستان برگزاری جشن‌های نوروزی و اجرای برنامه‌های متنوع و شاد در ایام نوروز برای گردشگران را در راستای شناساندن و معرفی استان برشمرد و گفت: با اقدامات انجام شده و استقبال گرم هموطنان از سفر به کردستان تا حدود زیادی اهداف پیش‌بینی شده محقق شده است و تلاش خواهیم کرد در سال آینده برنامه‌ریزی‌های گسترده‌تری در این راستا صورت بگیرد.
زارعی‌کوشا عنوان کرد: با عزم راسخی که در مدیران دولت دولت سیزدهم وجود دارد و همکاری و ایجاد فضا برای فعالیت بخش خصوصی می‌توان اطمینان داد که آینده روشنی در انتظار صنعت گردشگری کردستان است.
استاندار کردستان یادآوری کرد: هدف اصلی مدیریت استان این است که کردستان فرهنگی با همه ظرفیت‌هایش در سطح ملی و جهانی به مردم معرفی شود و مطمئنا در سالیان آینده شاهد شکوفایی همه جانبه استان خواهیم بود.
وی ضمن بازدید از خانه کُرد، عمارت خسروآباد و موزه سنندج علاوه بر گفت‌وگو با مردم و مسافران از نزدیک در جریان نحو خدمت‌رسانی به گردشگران و اجرای برنامه‌های نوروزی در این اماکن تاریخی قرار گرفت.
در جریان این بازدیدها اقشار مختلف مردم به ویژه شماری از مسافران نوروزی با استاندار کردستان به گفتگو پرداختند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا