خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

تفاهم‌نامه عملیاتی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو در راستای اجرای طرح پویش و اشتغال دانشجویان به امضا رسید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از امضای سه تفاهم نامه عملیاتی با شرکت ایران خودرو خراسان خبر داد.

به گزارش بازارکار و به نقل از ایسکانیوز، محسن مرادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از امضای سه تفاهم نامه عملیاتی با شرکت ایران خودرو خراسان خبر داد. 

وی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف شرکت ایران خودرو خراسان در شهر بینالود با بیان اینکه سه تفاهم‌نامه عملیاتی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو به امضا رسید، گفت: یک تفاهم نامه در زمینه طرح پایش به امضا رسید که بر اساس این تفاهم نامه، موضوعات پژوهشی ایران خودرو خراسان را به عنوان زمینه‌های پژوهشی به دانشجویان و اساتید معرفی خواهیم کرد تا موضوعات این مجموعه و چالش‌هایی که در بحث صنعت خودرو است را با یک رویکرد پژوهشی مورد توجه قرار دهند.

مرادی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام جدی به طرح پویش و اشتغال همزمان دانشجویان دارد، افزود: در بحث پویش به یک تفاهم رسیدیم. در طرح پویش زمینه اشتغال و تحصیل همزمان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی فراهم می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: در تفاهم‌نامه‌ای دیگر استفاده از منابع اطلاعاتی و ذخایری که در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی داریم را به اشتراک گذاشتیم تا مجموعه ایران خودرو از این منابع اطلاعاتی و دسترسی هایی که امکان پذیر است، استفاده کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا