پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهگیلانگیلان- سردبیر

آموزش و پرورش گیلان سرباز معلم جذب می‌کند

اداره‌کل آموزش و پرورش گیلان با انتشار اطلاعیه ای از جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ خبر داد.

آموزش و پرورش گیلان سرباز معلم جذب می‌کند
اداره‌کل آموزش و پرورش گیلان  با انتشار اطلاعیه ای از جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ خبر داد.
در این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان منشتر شد آمده است: در راستای جذب سرباز معلم، به اطلاع متقاضیان طرح سربازمعلم می رساند؛ اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در نظر دارد در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ نسبت به جذب سرباز معلم در مناطق کمتر توسعه یافته اقدام نمایند.
طبق این اطلاعیه؛ متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام می‌توانند از هم اکنون تا روز دوشنبه پنجم اردیبهشت ماه سال جاری به ادارات آموزش و پرورش عمارلو، دیلمان، رودبار، رحمت آباد، حویق و رحیم آباد مراجعه نمایند. قابل ذکر است مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
شرایط جهت ثبت نام در طرح سرباز معلم به شرح ذیل می باشد:
دارا بودن سلامت کامل جسمانی و روانی مناسب با شغل معلمی.
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (مطابق بند الف بخشنامه وزارتی)، اولویت جذب با دارندگان مدرک کارشناسی ارشد می باشد.
داشتن اصل برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت صرفاً در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱ ( تمامی پذیرفته شدگان نهایی در تاریخ ۰۱ /۰۴/ ۱۴۰۱ به مراکز آموزشی سپاه اعزام خواهند شد).
متقاضیان رشته های شغلی اعلامی، می بایست دارای مدرک تحصیلی مرتبط با شغل مورد تقاضا باشند. (مطابق طرح طبقه بندی مشاغل معلمان).
دارندگان مدارک تحصیلی غیر از رشته های اعلامی نیز می توانند در مناطق مورد نیاز ثبت نام نمایند. شرط پذیرش نهایی این دسته از افراد، عدم وجود متقاضی در رشته های مورد نیاز اعلام شده و کسب امتیاز در میان افراد دارای رشته های غیر مرتبط (براساس فرم امتیازبندی) می باشد.
برگه اعزام به خدمت داوطلبان می بایست ممهور به مهر واکسیناسیون باشد.
مولانی که قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده اند، می بایست نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند.
ثبت نام به منزله پذیرش نهایی نمی باشد، لذا پس از کسب امتیاز لازم و احراز صلاحیت از سوی مدیریت هسته گزینش استان، اسامی نهایی پذیرفته شدگان از سوی مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل اعلام می گردد.
همچنین در پایان این اطلاعیه آمده است: به استناد بند ۳ ملاحظات اجرایی بخشنامه بالا، مدت خدمت در طرح سرباز معلم ۲ سال (۲۴ ماه) تمام می باشد و هیچ گونه کسری خدمت از منتخبان پذیرفته نخواهد شد. در ضمن ادامه اشتغال به کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت ضرورت، ممنوع می باشد.
مدارک لازم جهت ثبت نام شامل موارد زیر می باشد؛
ارائه اصل برگه اعزام (ثبت نام از متقاضیان صرفاً در یکی از مناطق با ارائه اصل برگه اعزام صورت خواهد پذیرفت. اصل برگه اعزام متقاضیان تا زمان مشخص شدن نفرات نهایی در پرونده ثبت نامی نگهداری خواهد شد).
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (۲ سری).
جهت بهره مندی از امتیاز بومی بودن، ارائه یکی از مدارک: تصویر شناسنامه – تصویر مدارک تحصیلی دو مقطع از سه مقطع تحصیلی در منطقه / شهرستان مورد تقاضا و یا حکم کارگزینی اشتغال/ بازنشستگی والدین در دستگاه های دولتی حداقل چهار سال منتهی به سال ۱۴۰۱، الزامی می باشد.
صل و تصویر گواهی موقت یا نامه رسمی فارغ التحصیلی از دانشگاه (دو سری).
چهار قطعه عکس ۴*۳ و پوشه و گیره از هر کدام یک عدد.
گواهی معتبر در سال جاری از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برای فرزندان جانبازان و آزادگان/ اصل و تصویر کارت ایثارگری برای فرزندان رزمندگان و گواهی معتبر از کمیته امداد امام خمینی (ره) برای افراد تحت پوشش کمیته امداد.
تکمیل فرم درخواست ثبت نام و تعهد خدمت ( افراد پذیرفته شده نهایی که از سوی اداره کل مورد تأیید قرار گرفته اند می بایست نسبت به ثبت تعهد در دفتر اسناد رسمی اقدام نمایند).
تکمیل فرم اطلاعات فردی گزینش در ۲ نسخه.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا