پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهمرکزیمرکزی- سردبیر

یکهزار و پانصد فرصت شغلی پایدار در استان مرکزی ایجاد شد

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به فعالیت های بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: بیش از یکهزار و ۵۰۰ فرصت شغلی پایدار از سوی صندوق های قرض الحسنه مردم پایه پارسال در استان ایجاد شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به فعالیت های بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: بیش از یکهزار و ۵۰۰ فرصت شغلی پایدار از سوی صندوق های قرض الحسنه مردم پایه پارسال در استان ایجاد شد.
به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار ” محسن کریمی” روز یکشنبه در آیین رزمایش کمک مومنانه شهرستان محلات افزود: ۷۶۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با محوریت مساجد در۲۰۰ عرصه اشتغالزایی در استان مرکزی راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: بیش از ۵۰ قرارگاه محله محور در استان تشکیل شده و در راستای حل مشکلات مردم و خدمت رسانی با محوریت مساجد و ائمه جماعت و البته حضور فعال خود مردم گام برمی دارد.
سردار کریمی، نهضت کمک مومنانه را از مهمترین اقدامات سپاه و بسیج در طی ۲سال اخیر دانست و گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان توزیع بیش از ۲۸ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۴ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت و به شکل محله محور و با استفاده از ظرفیت قرارگاه های محله محور سپاه انجام می شود.
وی تصریح کرد: بیش از ۵۰۰ گروه جهادی در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه نقش آفرینی می کنند.
فرمانده سپاه ناحیه محلات نیز در این آیین گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال بیش از ۱۲۳ صندوق قرض الحسنه مردم پایه از سوی این نهاد در این شهرستان راه اندازی شده است.
سرهنگ پاسدار “حسین رضایی” افزود: به برکت نقش آفرینی صندوق ها بیش از ۴۰۰ اشتغال پایدار ایجاد شده و رویکرد اشتغال با توجه به اهمیت تحقق شعار سال با قوت ادامه پیدا می کند.
وی اظهار داشت : به منظور خدمت رسانی به مردم در شهرستان محلات بیش از ۷۰ گروه جهادی سازماندهی شده که در عرصه های مختلف محرومیت زدایی، سازندگی، اشتغال زایی، بهداشت و درمان، اقتصاد مقاومتی، نهضت کمک مومنانه، آموزشی، کشاورزی، فرهنگی و خدماتی خدمت رسانی می کنند.
سرهنگ پاسدار رضایی ادامه داد: در راستای نهضت کمک مومنانه بیش از ۱۷ مرحله رزمایش کمک مومنانه در محلات برگزار شده که بیش از ۴۱ هزار بسته معیشتی تاکنون در این شهرستان توزیع شده و بیش از ۹۰ سری جهیزیه به زوج های جوان هدیه داده شده است.
فرمانده سپاه ناحیه محلات اضافه کرد: اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی یکی دیگر از عرصه های فعالیت بسیجیان است که علاوه بر توزیع ماسک رایگان، ضدعفونی، و راه اندازی ایستگاه های سلامت، سه مرکز واکسیناسیون در این شهرستان راه اندازی شد و خدمت رسانی جهادگران بسیجی همچنان ادامه دارد.
وی گفت: همزمان با سالروز ولادت امام حسن(ع) یکهزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه و به منظور توزیع هدفمند تحویل مدیران قرارگاه های محله اسلامی شهرستان شد.
محلات با ۵۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا