آذربایجان شرقیآذربایجان شرقی-سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

اختصاص یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان در آذربایجان شرقی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی از اختصاص یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان استان در سال جاری خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی از اختصاص یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان استان در سال جاری خبر داد.
غلامعلی ملامهدی پور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در سال گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان برای اشتغالزایی مددجویان استان اعتبار اختصاص داده شده بود، گفت: امسال این میزان اعتبار به یکهزار میلیارد تومان رسیده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته هدف گذاری ایجاد اشتغال، ۱۵ هزار و ۳۰۰ نفر بود، افزود: پارسال در استان برای ۱۹ هزارو ۸۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده ایم.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) تامین مسکن و اشتغال را از دغدغه های دولت عنوان کرد و افزود: از ایجاد یک میلیون فرصت شغلی مصوب دولت در کشور، ۵۰۰ هزار فرصت شغلی بر عهده کمیته امداد امام گذاشته شده که سهم استان ما از این میزان ۲۵ هزار و ۸۰۰ نفر می باشد.
وی از اجرای سه برنامه در ماه مبارک رمضان در هفته اکرام و ایتام و احسان خبر داد و افزود: در استان ۱۴ هزار و ۳۰۰ فرزند یتیم داریم که با حمایت مستقیم حامیان به حساب آنها حقوق ماهیانه واریز می شود.
ملا مهدی پور در ادامه از برنامه ریزی برای تهیه ۴۵۰ هزار پرس غذای گرم برای ۱۵۰ هزار مددجو در ماه مبارک رمضان خبر داد .

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا