البرزالبرز- سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

کارگروه توسعه اقتصاد دانش بنیان البرز تشکیل شد

رئیس پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: کارگروه توسعه اقتصاد دانش بنیان با هدف تحقق شعار سال در این استان تشکیل و آغاز به کار کرد.

رئیس پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: کارگروه توسعه اقتصاد دانش بنیان با هدف تحقق شعار سال در این استان تشکیل و آغاز به کار کرد.
«مهدی عباسی» در گفت و گو با ایرنا افزود: جهاد کشاروزی ، جهاد دانشگاهی ، بنیاد نخبگان ، کمیسیون هماهنگی بانک ها، دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه خوارزمی ، اداره امور اقتصاد و دارایی ، سازمان برنامه و بودجه ، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، شرکت شهرک های صنعتی ، صندوق پژوهش و فناوری ، اداره صنعت معدن و تجارت ، شورای نمایندگان واحدهای فناور استان البرز از جمله اعضای این کارگروه هستند.
وی ادامه داد: دراین کارگروه تلاش می شود با توجه به موضوعات زیست نوآوری و فناوری البرز براساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر راهبری تولیدات درجهت دانش بنیان و اشتغال آفرین فعالیت های علمی صورت گیرد.
عباسی، وجود سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی، ۵۵ مرکز آموزش عالی و هیات های علمی در واحدهای فناور از جمله ظرفیت های مهم البرز در این زمینه به شمار می رود.
رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: بر این اساس شهرستان اشتهارد در استان البرز به عنوان یک شهرستان صنعتی باید در حوزه دانش بنیان مورد توجه قرار گیرد.
دراستان البرز ۳۰۰ شرکت دانش بنیان فعالیت دارند که ۴۷شرکت آنها در پارک علم وفناوری این استان مستقر هستند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا