پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهسمنانسمنان- سردبیر

حمایت از ۱۰۰‌هزار طرح اقتصادی امسال از سوی صندوق کارآفرینی امید

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت از ۱۰۰ هزار طرح اقتصادی در زمینه راه‌اندازی کسب و کارها در مقیاس خرد، کوچک، متوسط و خانگی هدف صندوق کارآفرینی امید در سال ۱۴۰۱ است.

حمایت از ۱۰۰‌هزار طرح اقتصادی امسال از سوی صندوق کارآفرینی امید
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت از ۱۰۰ هزار طرح اقتصادی در زمینه راه‌اندازی کسب و کارها در مقیاس خرد، کوچک، متوسط و خانگی هدف صندوق کارآفرینی امید در سال ۱۴۰۱ است.
به گزارش ایرنا، نعمت الله رضایی شامگاه چهارشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های اقتصادی در شهرستان گرمسار در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: ۵۱ هزار طرح اقتصادی سال گذشته از سوی صندوق کارآفرینی امید مورد حمایت قرار گرفت.
وی با بیان اینکه مردم در رونق اقتصادی سهم دارند، خاطرنشان کرد: حمایت از تولید و ایجاد کسب و کارهای کوچک، متوسط و خانگی از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید در سال ۱۴۰۱ است.
وی افزود: صندوق کارآفرینی امید حرکت به سمت تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال ۱۴۰۱ را وظیفه می‌داند و برای محقق شدن این راهبردها برنامه‌ریزی کرده است.
رضایی با اشاره به شعار سال تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات حمایت از شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان را به منظور تحقق شعار سال در اولویت کاری خود دارد.
وی یادآور شد: مقام معظم رهبری طی سال‌های گذشته مسائل اقتصادی را مدنظر داشتند و این توجه در انتخاب شعار سال طی ۱۰ سال گذشته تجلی یافته است.
وی ادامه داد: مردمی‌کردن راهبرد مهم در کنار اقتصاد است که رهبر معظم انقلاب همواره بر این موضوع تاکید دارند و دولت سیزدهم نیز به دنبال این است که اقتصاد را در اختیار مردم قرار دهد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اضافه کرد: ملت سرمایه‌های کشور هستند و تمام تلاش دولت سیزدهم خدمت به مردم و رفع مشکلات است.
وی بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید در استان سمنان سال گذشته ۳۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد و توسعه کسب و کار و اشتغالزایی تسهیلات پرداخت کرده و امسال پرداخت یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در استان سمنان هدف‌گذاری شده است.
وی گفت: حمایت از طرح‌های تولیدی و اشتغالزا، تامین مالی خرد و محرومیت‌زدایی و فقرزدایی سه اولویت اصلی صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات است.
وی یادآور شد: امسال پرداخت تسهیلات با هدف تامین مالی خرد برای کسب و کارها در ۱۰ هزار روستا در صندوق کارآفرینی امید کلید خورده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: این صندوق به دنبال پرداخت تسهیلات و هزینه‌کرد براساس عدالت و با اولویت محرومیت‌زدایی است و به همین دلیل طی روزهای آینده نام این صندوق به صندوق عدالت و پیشرفت ایران تغییر خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، چهار طرح اقتصادی در شهرستان گرمسار استان سمنان با اشتغالزایی برای ۷۶ نفر عصر امروز چهارشنبه بیست و سوم فروردین با حضور نعمت الله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جمعی از مسوولان استانی به اجرا درآمد.
واحدهای تولیدی سیم و کابل، کارخانه تولید مغزی صفحه کابینت، کارخانه تولید انواع پیچ‌های فولادی و یک اقامتگاه بومگردی چهار طرح افتتاح شده با حضور مسوولان کشوری و استانی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا