پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهسمنانسمنان- سردبیر

طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان استان سمنان مورد حمایت پست بانک قرار می‌گیرد

مدیر شعب پست بانک استان سمنان گفت: حمایت از طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان به منظور تقویت اقتدار علمی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و توسعه کشور از برنامه‌های جامع پست بانک است.

طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان استان سمنان مورد حمایت پست بانک قرار می‌گیرد
مدیر شعب پست بانک استان سمنان گفت: حمایت از طرح‌های فناورانه شرکت‌های دانش بنیان به منظور تقویت اقتدار علمی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و توسعه کشور از برنامه‌های جامع پست بانک است.
به گزارش ایرنا، علی فروزان خواه در نشست خبری رقابت استارت‌آپی که با همکاری پارک پردیس و حمایت پست بانک کشور در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری استان سمنان در شاهرود برگزار شد، افزود: پست بانک ایران به‌عنوان بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شعار پیشرو در اقتصاد دیجیتال پا به عرصه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان گذاشت و از طرح‌های فناورانه و استارتاپ‌ها حمایت می‌کند.
وی با بیان اینکه پست بانک ایران علاوه بر حضور در روستاها و مناطق کم برخوردار و ارائه خدمات برخط بانکی و تسهیلات اشتغال‌زایی همواره در کنار جوانان نخبه و شرکت‌های دانش‌بنیان استان است، ابراز داشت: این بانک جهت تجاری‌سازی محصولات و ایده‌های نخبگان، به منظور توسعه کسب و کار، همراهِ شرکت‌های دانش بنیان خواهد بود.
فروزان خواه با بیان اینکه استارتاپ‌ها در تامین و رفع نیازهای کشور نقش به‌سزایی دارند، اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از دانش بنیان‌ها، مسوولان پست بانک تصمیم گرفتند در سال جدید یکی از محورهای مهم کار این بانک را بر این پایه برنامه ریزی کنند تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.
مدیر شعب پست بانک استان سمنان با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان که طرح‌های خلاقانه دارند نباید دغدغه مالی داشته باشند، تصریح کرد: با معرفی شرکت‌های دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری، شعبه های پست بانک در استان سمنان آماده ارائه تسهیلات با شرایط آسان به آنها خواهد بود.
وی با بیان اینکه پست بانک در استان سمنان دارای ۷۵ بادجه در روستاها و چهار شعبه در سمنان، شاهرود ، دامغان و گرمسار است، افزود: ۵۰ درصد از روستاییان استان از خدمات این بانک بهره می‌برند.
فروزان خواه با بیان اینکه پست بانک علاوه بر خدمات به مردم روستا و شهر در حوزه اقتصاد دیجیتال و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان برنامه ریزی کرده است، ابراز داشت: ۶۰۰ میلیون ریال بابت هر طرح اشتغالزایی از محل صندوق توسعه و شکوفایی پرداخت می‌شود.
مدیر شعب پست بانک استان سمنان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد درآمد پست بانک صرف خود مردم در روستاها می‌شود، تصریح کرد: اساس کار خدمت رسانی بی منت به مردم است.
رقابت استارت آپی نمایشگاه اینوتکس در پارک علم و فناوری استان سمنان با همکاری پارک پردیس و حمایت مالی پست بانک ایران بعدازظهر امروز با حضور ۱۸ شرکت دانش بنیان برگزار می‌شود که از میان این تعداد ۳ شرکت انتخاب و پست بانک ایران علاوه بر جوایز نقدی مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات با شرایط آسان در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا