پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

بازدید سرزده وزیر علوم از دانشگاه هنر

دانشگاه هنر امروز سه‌شنبه ( ۲۲ شهریور ماه)، میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شد. در پی جلسات تشکیل شده بین وزیر علوم تحقیقات و فناوری با رییس دانشگاه در هفته‌های گذشته و بیان مسایل دانشگاه هنر، صبح امروز در اقدامی کم سابقه دکتر زلفی‌گل به منظور بازدید از دانشگاه به صورت سرزده و به دور از تشریفات معمول، در دانشگاه حضور یافت.

دانشگاه هنر سه‌شنبه ( ۲۲ شهریور ماه)، میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شد. در پی جلسات تشکیل شده بین وزیر علوم تحقیقات و فناوری با رییس دانشگاه در هفته‌های گذشته و بیان مسایل دانشگاه هنر، صبح امروز در اقدامی کم سابقه دکتر زلفی‌گل به منظور بازدید از دانشگاه به صورت سرزده و به دور از تشریفات معمول، در دانشگاه حضور یافت.
بازدید سرزده وزیر علوم از دانشگاه هنر

به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه هنر، دکتر زلفی‌گل  با حضور در جلسه هیئت اجرایی جذب و شنیدن بخشی از دغدغه‌های حوزه هنر از پیشنهادهای طرح شده در این جلسه استقبال و مقرر کرد که در آینده‌ای نزدیک با تشکیل جلسات تخصصی، موارد مذکور مورد بررسی قرار گیرد.

از جمله موارد مطرح شده رد این جلسه امتیازات تشویقی و اصلاحاتی در مورد آیین‌نامه ارتقاء اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های هنری به ویژه مربیان به دلیل ویژگی‌های خاص رشته‌های هنری بود.

رئیس دانشگاه هنر نیز ضمن قدردانی و سپاس از حضور وزیر علوم ابراز امیدواری کرد: در زیر سایه الطاف پروردگار و همت و تلاش مسئولین بی‌ادعایی همچون دکتر زلفی‌گل، گام‌های موثری در ارتقای دانش و هنر ایران اسلامی برداشته شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا