پیشنهاد سردبیرمازندرانمازندران- سردبیر

بیش از 170 فرصت شغلی در مازندران ایجاد می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: همزمان با افتتاح پروژه‌های گردشگری در مازندران بیش از 170 فرصت شغلی در منطقه ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، صادق برزگر مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با افتتاح این 11 پروژه بیش از 170 فرصت شغلی در مازندران ایجاد می‌شود.
وی با اشاره به حجم سرمایه‌گذاری 1486 میلیارد و 300 میلیون تومانی در این پروژه‌ها، ادامه داد: شش پروژه اقامتی در قالب اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های رامسر، چالوس، قائم‌شهر و سوادکوه، یک مجموعه پذیرایی در نوشهر، دو تأسیسات تفریحی در نور و محمودآباد و دو خانه صنایع‌دستی در چالوس و سوادکوه در هفته گردشگری به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از توسعه گردشگری به‌عنوان یکی از مهمترین استراتژی‌های دولت برای پویایی و رونق روستاها اشاره کرد و گفت: توسعه فعالیت‌های کشاورزی با نگاه به توسعه گردشگری و استفاده از تولیدات کشاورزی به‌عنوان یکی از محصولات گردشگری از جمله اهداف رونق گردشگری در روستا است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه میل و رغبت اهالی روستا در مازندران به مشارکت در فعالیت‌های گردشگری کم نیست، خاطرنشان ساخت: جای خالی مشوق‌های لازم برای جذب مشارکت‌ مردم و ارائه آگاهی و آموزش لازم در این زمینه احساس می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا