آموزش و مهارتفارس- سردبیرگزارش روز فارس

تسهیل و تقویت زیست بوم کسب و کار فارس با تدوین اطلس سرمایه‌گذاری

یک مسئول در استانداری فارس عنوان کرد:

بازار کار فارس/ سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گفت: با تدوین اطلس سرمایه گذاری استان جایگاه زیست بوم کسب و کار تقویت می‌شود.

سید مهدی خادمی در جلسه وبینار بررسی و امکان سنجی تدوین اطلس سرمایه گذاری فارس با اشاره به ظرفیتها و فرصت‌های مطلوب اقتصادی، گفت: با توجه به تجربه روند سرمایه گذاری ضروری است بسته‌های مناسب سرمایه گذاری تهیه شود تا در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

به نقل از استانداری فارس، خادمی اراضی و عرصه‌های ملی را هسته و نیازمندی اصلی اطلس سرمایه گذاری استان دانست و اضافه کرد: بانقشه هوشمندی که در اطلس‌ها دیده شده؛ حریم ها، قوانین مزاحم، استعلام‌ها و مجوزهای غیرضروری جرح و تعدیل شده است.

خادمی تاکید کرد:با تلاش مجدانه و همت مضاعف استاندار در زمینه مساعدی برای تسهیل روند سرمایه گذاری در استان فراهم شده است و حصول به اهداف مدنظر قابل تحقق است.

سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گفت: در سند تحول دولت سیزدهم شاهد تحولات و برنامه‌ریزی‌های امیدوارکننده‌ای در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هستیم که قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از مهمترین آنهاست که از آن می‌توان به انقلابی در این عرصه یاد کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا