بوشهرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

ایجاد ۳۰ شغل جدید با حمایت بنیاد برکت در شهرستان عسلویه

احمدی کارآفرین شهرستان عسلویه از ایجاد ۳۰ شغل جدید با حمایت بنیاد برکت در شهرستان عسلویه خبر داد.

در گفت‌وگو با بازار مطرح شد؛
ایجاد ۳۰ شغل جدید با حمایت بنیاد برکت در شهرستان عسلویه
احمدی کارآفرین شهرستان عسلویه از ایجاد ۳۰ شغل جدید با حمایت بنیاد برکت در شهرستان عسلویه خبر داد.
فاطمه حیدری کارآفرین شهرستان عسلویه در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: حدود ۱۰ سال در کار صنایع دستی و گلیم بافی فعالیت دارم و تخصص‌های لازم را از اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان کنگان فرا گرفتم.
وی افزود: در این سال‌ها، به صورت انفرادی کار می‌کردم و درآمد اندکی داشتم که با حمایت بنیاد برکت، تحولی ارزشمند در زمینه شغلی برایم ایجاد شده است.
این بانوی کارآفرین خاطر نشان کرد: شرکت تعاونی صنایع دستی نارنج و ترنج را راه‌اندازی کردیم و با تسهیلات و حمایت بنیاد برکت، حدود ۳۰ شغل جدید ایجاد کردیم و بانوان بومی شهرستان عسلویه و شهر بیدخون مشغول به کار شدند.
وی اضافه کرد: با تسهیلات بنیاد برکت، وسایل مورد نیاز از قبیل نخ و نقشه و دار قالی خریداری کردیم و با جذب بانوان متخصص و هنرمند، کار را رونق داده و ۳۰ شغل جدید ایجاد کردیم.
احمدی یادآور شد: قالی‌بافی و گلیم‌بافی و فرش دستباف از مشاغلی است که جوانان بومی با آموزش‌هایی که دیده‌اند در این مجموعه انجام می‌دهند و محصولات تولیدی را به فروش می‌رسانیم.
وی ابراز داشت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان بوشهر، از اشتغال جوانان حمایت بسیار خوبی داشته و امیدواریم سایر مسئولان نیز کمک کنند تا بتوانیم اشتغال پایدار داشته باشیم و کار خود را گسترش دهیم.
احمدی گفت: جوانان نباید فقط دنبال مشاغل دولتی باشند و با کسب آموزش‌های فنی و دریافت تسهیلات کم‌بهره می‌توانند مشاغل خانگی را گسترش دهند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا