اجتماعیدسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقکرمانکرمان- سردبیر

۵تا ۱۰ آبانماه؛ برگزاری پنجمین نمایشگاه سراسری گردشگری استان کرمان

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کرمان به پنجمین نمایشگاه سراسری گردشگری استان کرمان از تاریخ ۵ تا ۱۰ آبانماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق کرمان اشاره و اظهار کرد: این نمایشگاه در حوزه بازاریابی و جذب گردشگر نقش مؤثری خواهد داشت.

فریدون فعالی با اشاره به حضور آژانس‌های مسافرتی بزرگ کشور در پنجمین نمایشگاه سراسری گردشگری این استان گفت: برگزاری نمایشگاه گردشگری کرمان فرصتی برای ارتباط با بازار گردشگری بین‌المللی خواهد بود.
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کرمان افزود: با توجه به اینکه صنایع‌ دستی نقش موثری در مبادلات فرهنگی، صادرات کالا، اشتغال‌زایی، جذب توریسم و همچنین بالا بردن سطح تولید ملی دارد بنابراین برای هم‌افزایی و ارتباط بیشتر بین دو حوزه صنایع‌ دستی و گردشگری، این دو نمایشگاه به صورت همزمان و هماهنگ برگزار می‌شود.
او ادامه داد: این نمایشگاه فرصتی برای فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری است تا از تجربه بازاریابی و توان ملی و بین‌المللی این حوزه استفاده کنند و از سویی دیگر هنرمندان صنایع‌ دستی نیز از این فرصت برای معرفی توانمندی‌ها، تولیدات و ارتباط با بازار و سلیقه مخاطب بهره‌مند خواهند شد.
فعالی با بیان اینکه معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان کرمان و دیگر استان‌های کشور در سالنی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع انجام می‌گیرد بیان کرد: در تلاشیم در این نمایشگاه جاذبه‌ها و زیرساخت‌های گردشگری این استان را در قالب نقشه، برشور، سی‌دی و کلیپ‌های جدید و متنوع که با همکاری برخی دستگاه‌های مرتبط با صنعت گردشگری تهیه شده است را در اختیار بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار دهیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا