آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

دوره آموزشي”عاملين توسعه خوشه هاي كسب و كار” براي اولين بار در استان يزد برگزار گرديد

مدیرآکادمی کسب و کار جهاد دانشگاهی استان یزد گفت: دوره آموزشی عاملین توسعه خوشه های کسب و کار برای اولین بار در استان یزد برگزار شد.

محمد یادگاریان مدیر آکادمی کسب و کار سازمان جهاد دانشگاهی یزد در گفت و گو با خبرنگار فارس از این استان با بیان این که دوره آموزشی عاملین توسعه کسب و کار برای اولین بار به میزبانی استان یزد برگزار شده است، اظهار کرد: این دوره با حضور ۴۴ نفر از مشاورین و متقاضیان عاملیت توسعه خوشه های کسب و کار کشور برگزار شده است.

وی افزود: این دوره آموزشی ملی از تاریخ ۱۹ شهریور ماه امسال به مدت هفت روز به میزانی شهر میراث جهانی یزد و به صورت حضوری با مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی استان و همکاری آکادمی کسب و کار جهاد دانشگاهی در حال برگزاری است.

یادگاریان گفت: حضور اساتید برجسته کشوری در حوزه معرفی الگوی توسعه خوشه های کسب و کار نظیر حمیدعزیز محمدلو و مرتضی انوشه از جمله ویژگی‌های این دوره آموزشی است.

مدیر آکادمی کسب و کار سازمان جهاد دانشگاهی یزد تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت عاملین توسعه خوشه های کسب و کار کشور است.

گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این دوره ضمن آموزشی فرآیندها و توسعه خوشه کسب و کار به صورت مستقیم با تجربه خوشه های موفق استان یزد (خوشه زیلو و کنجدی) آشنا می شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا