اخبار استخدامدسته‌بندی نشدههمدانهمدان- سردبیر

فرماندار رزن: اجازه استخدام نیروی‌های غیربومی را در رزن نمی‌دهیم

فرماندار رزن با بیان اینکه دیگر اجازه استخدام در ادارات شهرستان برای افراد غیربومی را نمی‌دهیم، گفت: اجازه نمی‌دهیم سایر شهرستان های استان حق جوانان شهرستان را ضایع کنند و برای کار به رزن بیایند در حالیکه جوانان شهرستان بیکار باشند.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا،علی‌اصغر غفاری‌آثار در شورای آموزش و پرورش شهرستان رزن، اظهار کرد: با پیگیری صورت گرفته‌ در ۹ ماه اخیر ۱۳۳۴ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان رزن در بخش های مختلف جذب شده که این‌ میزان اعتبارات تاکنون برای شهرستان بی‌سابقه بوده است.
وی در ادامه با بیان اینکه در شهرستان رزن ۲۹ مدرسه نیاز به تعمیر و بازسازی دارند، افزود: عملیات اجرایی دو مدرسه در منطقه رزن آغاز و در بخش سردرود یک مدرسه کلنگ زنی شده که نوسازی مدارس باید هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی آن را آغاز کند.
غفاری‌آثار با اشاره به نزدیک بودن سال‌تحصیلی جدید یادآور شد: همه مدارس شهرستان معلم دارد و سرویس های مدارس و آبخوری ها بررسی شده تا مشکلی برای حضور دانش آموزان در مدارس وجود نداشته باشد.
وی خواستار توجه بیشتر به حوزه فنی حرفه ای شد و افزود: یکی از مشکلات کشور توجه به دروس تئوری و ترویج پشت میزنشینی افراد است و دانش آموزان کمتر به دروس فنی می‌پردازند که باید آنها را به سمت دروس فنی و عملی سوق دهیم تا تولید و اشتغال رونق یابد.
فرماندار شهرستان رزن یکی از وظایف آموزش و پرورش را توان بخشی به تک تک دانش آموزان دانست و اظهار کرد: اعضای شورای آموزش و پرورش موظف هستند این نقش قابل توجه را به خوبی ایفا کنند.
وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت های شهرستان این توانمندی در شهرستان وجود دارد که در کشور در حوزه آموزش و پرورش برتر شود و نقش آموزش و پرورش در بسترسازی و توسعه همه جانبه بی بدیل بالاتر است. آموزش و پرورش را باید طوری هدایت و مدیریت کرد که همه نخبه ها در این وزارتخانه متمرکز شوند.
غفاری‌آثار در پایان با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش هر ماه تشکیل شود و اداراتی که ذیربط هستند، دعوت شوند، خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش شورای شهرستانی است که هر دو منطقه رزن و سردرود باید حضور داشته باشند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا