اجتماعیبوشهربوشهر- سردبیردسته‌بندی نشده

تخصیص اعتبار ۶۴۸ میلیاردی ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان…

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: امسال ۶۴۸ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد فرصت‌های شغلی مددجویان استان بوشهر تخصیص یافت.


به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا میری اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای مددجویان و سایر اقشار نیازمند و محروم جامعه یکی از موضوعات مهم و با اولویت کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌باشد و بهترین مسیر برای پشتیبانی و حمایت از مددجویان و اقشار کم برخوردار ایجاد اشتغال و در مسیر اشتغال قرار دادن آنهاست که با سرعت و دقت بیشتری پیگیری شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اینکه این نهاد صرفاً یک بنگاه خدمات اجتماعی نیست و در کنار آن نقش کارآفرینی اجتماعی را نیز بر عهده دارد، گفت: معتقدم باید تلاش کنیم بتوانیم از طریق اشتغالزایی سطح زندگی مددجویان تحت حمایت را ارتقا بخشیم به گونه‌ای که دیگر نیازی به اینگونه خدمات جزئی نداشته باشند.
میری ادامه داد: در سال جاری ۶۴۸ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد فرصت‌های شغلی مددجویان استان بوشهر تخصیص یافته است که در ۵ ماه نخست امسال ۱۸۰ میلیارد تومان از این اعتبارات اشتغال‌زایی پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: در کمیته امداد بر اساس تجربه‌هایی که تاکنون کسب شده ایجاد اشتغال از طریق کلان پروژه‌های راهبری شغلی، هدایت شغلی از طریق پرداخت تسهیلات خود اشتغالی، مشاغل خانگی کم سرمایه بر و زودبازده و همچنین ارتباط با کارفرمایان از طریق کاریابی و شغل یابی برای مددجویان صورت می‌پذیرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا