اجتماعیاصفهاناصفهان- سردبیرنواحی و شهرک های صنعتی

احیای کارخانجات نیمه تعطیل مطالبه مهم جامعه

احیای کارخانجات نیمه تعطیل، رونق تولید و حمایت از کارخانه‌های داخلی امروز از مهم‌ترین مطالبات عمومی در جامعه است.

به گزارش بازارکار و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکزاصفهان؛ نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کاشان و درجمع مدیران و مهندسان شرکت مخمل و ابریشم کاشان احیای این شرکت بزرگ تولیدی را کار ارزشمندی دانست وگفت: تحریم ها، فرصتی برای ارتقای کیفیت محصولات داخلی برای دستیابی به بازار‌های داخلی و خارجی است
حجت الاسلام و المسلمین سید سعید حسینی افزود: فعالان عرصه تولید و صنعت، مجاهدان سنگر‌های اقتصاد هستند که با کوشش و دلسوزی چرخ اقتصاد کشور را به گردش در می‌آورند.
وی از شهرستان کاشان به عنوان مادر نساجی ایران نام برد و گفت: این شهرستان جوانان خوش فکر و کارآمدى دارد و نیروى انسانى کارآمد در هر منطقه اى از بهترین سرمایه هاى آن منطقه است.
مدیر عامل کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان نیز با بیان اینکه تولید این کارخانه در سال ۱۳۸۸ به صفر رسیده بود، گفت: با احیای این شرکت تولیدی با تلاش مدیریت و کارگران و تعمیر ماشین آلات قدیم، تولید ماهانه این شرکت در حال حاضر بیش از ۴۰۰ هزار متر مربع رسیده است.
ناصر صامت، از وارد شدن این شرکت به بورس، بدهی نداشتن به اشخاص حقیقی و حقوقی و سود دهی شرکت پس از۳۰ سال خبرداد و افزود: تولیدات شرکت با انعقاد قرارداد پیش فروش و به دلیل بی نظیر بودن تولیدات مخمل این شرکت در سراسر ایران، قرار شده است ورود مخمل از گمرکات به داخل کشور ممنوع و از تولیدات مخمل این شرکت استفاده شود.
وی با بیان اینکه با واگذاری ۳۰ هکتار زمین برای طرح توسعه این شرکت و سرمایه گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان اشتغال ۲۰۰۰ نفر فراهم می‌شود گفت: این شرکت تولید کننده پارچه‌های لباس کار، ترکال، روپوشی، مخمل شیفون، مخمل چهار خانه، شلواری و نیمه فاستونی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا