دسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیاننوآوری و کارآفرینی

موافقت دولت با آیین‌نامه تولید، دانش‌بنیان و اشتغالزایی در صنعت نفت

اعضای هیئت دولت در جلسه‌ای با آیین‌نامه تولید، دانش‌بنیان و اشتغالزایی در صنعت نفت موافقت کردند.


به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری آنا، هیأت وزیران درخود و در راستای تأمین نظر هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مبنی بر رفع مغایرت قانونی در آیین نامه اجرایی مربوط به فروش اموال منقول و غیرمنقول مازاد وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه‌های تابعه آن، پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح آیین نامه یاد شده را به تصویب رساند.
به موجب اصلاحیه مذکور، اموال مازاد موضوع این آیین نامه، توسط وزارت جهاد کشاورزی با اطلاع وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به فروش می‌رسد.
همچنین در اجرای تبصره (۲) ماده (۱۰) قانون جهش تولید مسکن، درخصوص فروش زمین‌های متعلق به وزارت جهاد کشاورزی واقع در محدوده و حریم شهر‌ها که براساس ماده (۱۲) قانون تشکیل این وزارتخانه و قوانین بودجه سنواتی با تصویب هیات وزیران امکان‌پذیر می‌گردد، اخذ تأییدیه وزارت راه و شهرسازی قبل از ارجاع موضوع به هیات وزیران ضروری است.
دولت همچنین با هدف تأمین نظر هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین و رفع مغایرت قانونی اعلام شده از سوی این هیات درخصوص آیین‌نامه تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در صنعت نفت، هیات وزیران با اصلاح آیین نامه مذکور موافقت کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا