پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

نمایشگاه دستاورد‌های ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان و خلاق ایرانی در ونزوئلا برپا می‌شود

هیات فناوری و تجاری ایران متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی به ونزوئلا اعزام شدند تا تبادلات و تعاملات فناورانه تجاری میان دو کشور افزایش یابد.


هیات فناوری و تجاری ایران متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی به ونزوئلا اعزام شدند تا تبادلات و تعاملات فناورانه تجاری میان دو کشور افزایش یابد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، این هیات با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان ایران‌ساخت وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شده تا با برپایی نمایشگاه اختصاصی محصولات ایران‌ساخت و فراهم کردن زمینه مذاکرات رودررو میان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه‌های فناور ونزوئلایی، بازار فناورانه ایران را در این کشور رونق دهد.

۸۲ شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه‌های فناورانه سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، کشاورزی، بیوتکنولوژی، صنایع خلاق، فناوری اطلاعات و مخابرات، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، پتروشیمی در این سفر حضور دارند و در بیش از ۵۰۰ نشست تخصصی رودررو تنظیم شده با شرکت‌ها و همتایان فناور ونزوئلایی حاضر خواهند شد.

برپایی نمایشگاه محصولات ایران‌ساخت

در دومین روز حضور هیات فناوری ایران در این کشور، نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش‌بنیان و خلاق ایرانی در کشور ونزوئلا افتتاح و میزبان وزرای صنعت، ICT، کشاورزی، بهداشت و علوم این کشور و ۳۵۰ نماینده از شرکت‌های فناور ونزوئلا خواهد بود.

در این نمایشگاه محصولات بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و خلاق و بالغ بر ۵۰۰ محصول ایران‌ساخت عرضه خواهد شد.

مهدی قلعه نوی، رییس مرکز تعاملات بین الملل، پرویز کرمی رییس مرکز فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این سفر حضور دارند

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا