پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛ برپایی پایگاه های پویش شور عاطفه ها در مصلی های نماز جمعه استان تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برپایی پایگاه های پویش شور عاطفه ها در مصلی های نماز جمعه این هفته در سطح استان تهران خبرداد.

برپایی پایگاه های  پویش شور عاطفه ها در  مصلی های نماز جمعه استان تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برپایی پایگاه های پویش شور عاطفه ها در مصلی های نماز جمعه این هفته در سطح استان تهران خبرداد.

 به گزارش  بازارکار از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام اینکه به دلیل همزمانی با ایام اربعین حسینی، امسال نیز پویش جشن عاطفه‌ها با عنوان «شور عاطفه‌ها» برگزار می‌شود، گفت: پویش ملی شور عاطفه‌ها با شعار « مشق عشق بنویسیم» با هدف کمک به دانش آموزان تحت حمایت در آستانه سال تحصیلی جدید  از 15 مردادماه آغاز شده و  تا 15 مهرماه ادامه دارد.

وی افزود: این پویش جمعه 25 شهریور ماه در مصلی‌های نماز جمعه استان تهران ، پنجشنبه 31 شهریورماه  نیز در معابر و میادین و یازدهم مهرماه در سطح مدارس استان تهران برگزار خواهد شد.

پرپنچی با اشاره به مکان‌هایی که برای دریافت کمک به پویش ملی شور عاطفه‌ها برنامه‌ریزی‌شده است نیز بیان کرد: دفاتر اداره کمیته امداد در سراسر استان تهران، مراکز نیکوکاری و مدارس از مکان‌هایی هستند که خیّران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به این مراکز تحویل دهند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ،بیان کرد: پویش ملی شور عاطفه‌ها در راستای ترویج فرهنگ و انفاق و احسان برای کمک به علم‌آموزی دانش آموزان تحت حمایت، فراهم سازی فرصت حضور و مشارکت آحاد جامعه در موضوع کمک به انفاق و نیکوکاری برای تحصیل دانش آموزان و افزایش همبستگی و انسجام عمومی در جامعه و اجرایی کردن نیت نیکوکاران در موضوع تحصیل نیازمندان،تأمین نیازهای دانش‌آموزان در آستانه ورود به سال تحصیلی با مشارکت مردم و هدفمندسازی و هدایت انفاق مردم در جهت تحصیل دانش آموزان تحت حمایت، برگزار می‌شود.

وی با دعوت از مردم برای پیوستن به پویش ملی شور عاطفه‌ها، تصریح کرد: خیّران و مردم  نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت 2008‏-0000‏-9979‏-6037  ، کد دستوری# 1*021*8877*  و همچنین شماره گیری تلفن گویای 7355‏-021 و درج عدد 16 کمک‌های خود  را  واریز کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا