اجتماعیاخبار استخداماستخداماصفهاناصفهان- سردبیر

درصدد تأمین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی فریدن هستیم

فرماندار فریدن گفت: یکی از مشکلات شهرستان در فقر منابع انسانی این است که برخی افراد با امتیاز فریدن استخدام شده‌اند، اما بعد از مدتی به دلایل مختلف انتقالی گرفته و از شهرستان خارج می‌شوند.

عزیزالله عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ورزش یکی از اساسی‌ترین و پایه‌ای‌ترین راهکارهای حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است.

وی با تاکید بر اینکه عقل سالم در بدن سالم است، گفت: بدون شک ورزشکاران ما نیز جزء نخبگان این شهرستان به شمار می‌روند و با وجود محدودیت‌ها و نارسایی‌ها  توانسته‌اند در عرصه‌های بین المللی، کشوری و استانی افتخارآفرینی کنند و چه بسا با رفع کمبودها موفقیت‌های بیشتری کسب خواهند کرد.

فرماندار فریدن با اشاره به مکاتبات و مذاکرات انجام شده با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، اظهار کرد: یکی از موضوعات پیگیری شده این بود که درآمد حاصل از سالن‌های ورزشی برای تامین هزینه‌های مسابقات به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان واریز شود، هر چند با توجه به هزینه‌های بالای نگهداری اماکن سود حاصله ناچیز می‌شود.

عباسی ادامه داد: هیئت‌های ورزشی مطالبات، نیازها، مسائل و مشکلات خود را به‌صورت مکتوب به منظور اولویت‌بندی و تامین اعتبار ارائه کنند ضمن اینکه در تخصیص اعتبارات سهم ورزش امسال نسبت به سال گذشته بهتر بود.

وی با بیان اینکه باید سلسله مراتب مدیریتی در پیگیری و حل مشکلات رعایت شود، تصریح کرد: مسئولان اجرایی موظف هستند که در راستای تحقق مطالبات مردمی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هیچ مدیری نباید از مسئولیت خود شانه خالی کند.

فرماندار فریدن، گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید خود پاسخگوی مطالبات مرتبط باشند تا مردم برای هر کاری به فرمانداری مراجعه نکنند. اگر فرماندار جوابگوی مطالبات مردمی دیگر ادارات شود در این صورت به مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی نیازی نخواهد بود.

وی افزود: یکی از مشکلات شهرستان در فقر منابع انسانی این است که برخی افراد با امتیاز فریدن استخدام شده‌اند، اما بعد از مدتی به دلایل مختلف انتقالی گرفته و از شهرستان خارج  می‌شوند، چارت سازمانی ادارات بر روی کاغذ تکمیل است، اما دستگاه‌ها با کمبود کارشناس مواجه می‌شوند.

عباسی خاطرنشان کرد: این موضوع  تقریباً در تمام دستگاه‌های اجرایی وجود دارد و به همین دلیل ردیف استخدامی برایشان تعریف نمی‌شود.

فرماندار ادامه داد: درصدد هستیم تا طی مکاتباتی با دستگاه‌های استانی این مطلب را پیگیری کنیم یا کارکنان دستگاه‌های اجرایی به منطقه بازگردند و بتوانیم نیروی جدید استخدام کنیم، البته در این صورت بومی‌گزینی اولویت اول شهرستان خواهد بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا