مازندرانمازندران- سردبیر

اجرای طرح تعدیل صیادان مازندرانی لنگ اعتبار

مدیر کل شیلات مازندران تخصیص نیافتن اعتبار را دلیل اجرا نشدن طرح تعدیل صیادان استان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، مدیر کل شیلات مازندران تخصیص نیافتن اعتبار را دلیل اجرایی نشدن طرح تعدیل صیادان استان اعلام کرد و گفت: تا زمانی که این اعتبار صد در صد تخصیص پیدا نکند این پروژه قابلیت اجرا نخواهد داشت.
کریم زاده افزود:در سفر رئیس جمهور به مازندران ۴ طرح برای اداره کل شیلات مازندران مصوب شد که مبلغ این پروژه‌ها حدود ۲۳۰ میلیارد تومان بود که ۱۴۰ میلیارد تومان سهم وزارت جهاد کشاورزی، ۸۱ میلیارد تومان سهم اعتبارات استانی و حدود ۹ میلیارد تومان هم سهم سازمان برنامه و بودجه کل کشور است.
ریم زاده گفت: حدود ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از این اعتبارات تاکنون برای این ۴ پروژه تخصیص یافته که یکی از این پروژه‌ها طرح تعدیل و ساماندهی و اقتصادی کردن تعاونی‌های صیادی پره است.
او افزود:اعتباری که برای پروژه تعدیل در استان مصوب شده ۱۰۰ میلیارد تومان است که ۷۰ میلیارد تومان با باید توسط وزارت جهاد کشاورزی و ۳۰ میلیارد تومان آن هم باید از اعتبارات استانی تامین شود که متاسفانه تاکنون این اعتبار تخصیص پیدا نکرده است.
کریم زاده گفت:خوشبختانه با سفری که رئیس جمهور به مازندران داشته اند ۱۰۰ میلیارد تومان برای این طرح مصوب شد و پیگیری‌های متعدی هم در این مسیر انجام شده است.
مدیر کل شیلات مازندران افزود: جلسات متعددی که با استانداری مازندران، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سازمان شیلات ایران داشته ایم قرار شده یک سری از اموال مازادی است که در اداره کل شیلات مازندران وجود دارد را به سازمان شیلات ایران و اقتصاد و دارایی معرفی کرده و بر اساس مراحل قانونی به فروش برسانیم تا بعد از تخصیص اعتبار این پروژه اجرایی شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا